Národní socialisté podali kandidátky pro krajské a senátní volby

obrazek
7.8.2012 14:33
Národní socialisté - levice 21. století (NS-LEV 21) dnes podala kandidátky pro nadcházející krajské a senátní volby, ve kterých se bude ucházet o hlasy voličů ve všech třinácti krajích České republiky. O senátorská křesla se pak kandidáti NS-LEV 21 utkají v osmnácti z celkem sedmadvaceti senátních obvodů, kde budou občané rozhodovat o svém zastoupení v horní komoře Parlamentu ČR.

Lídrem kandidátky pro krajské volby v Ústeckém kraji je očekávaně předseda strany a expremiér Jiří Paroubek. V Ústeckém kraji bude společně s dalšími čtyřiapadesáti kandidáty - včetně místopředsedy strany Jiřího Šlégra či krajského předsedy odborů Jiřího Cingra - usilovat o získání hlasů voličů tak, aby se národní socialisté v příštím volebním období mohli podílet na zlepšení pověsti a stavu kraje. Ten má totiž po čtyřleté nadvládě velké koalice ČSSD a ODS neblahou pověst a rovněž jeho rozpočet není v nejlepší kondici. Nemluvě pak o vysoké míře nezaměstnanosti a neřešených sociálních problémech.

Kompletní seznamy kandidátů naleznete již nyní na internetových stránkách NS-LEV 21.

Mezi kandidáty do Senátu se objevují taková jména jako Viliam Záthurecký (senátní obvod Brno, krajský zastupitel a vysokoškolský učitel), Stanislav Palša (senátní obvod Břeclav, místopředseda NS-LEV 21 a vědecký pracovník), František Vízek (senátní obvod Jablonec nad Nisou, bývalý senátor), Vilém Bruk (senátní obvod Šumperk, primář kardiochirurgické kliniky), Ivan Šterzl (senátní obvod Domažlice, univerzitní profesor), Jaromír Novotný (senátní obvod Praha 4, bývalý diplomat a 1. náměstek ministra obrany), Vladimír Dbalý (senátní obvod Praha 2, chirurg a bývalý ředitel nemocnice Na Homolce), nebo již zmiňovaní Jiří Šlégr (volební obvod Litoměřicko a Slánsko) a Jiří Cingr, který kandiduje jako nezávislý ve volebním obvodě Chomutov.

Cílem národních socialistů v letošních krajských a senátních volbách je zisk alespoň několika zastupitelů v krajích a zisk několika senátorských křesel. Stěžejní součástí kampaně nár. soc. strany v měsíci září a říjnu budou setkání s voliči v ulicích českých měst, která svou osobní účastí podpoří předseda strany Jiří Paroubek.

Jak budou krajské a senátní volby probíhat, a jak se v nich národním socialistům povede, budete moci v termínu voleb sledovat i na portálu Vaše věc.

 

nslev21
Nový politický levicový subjekt, který byl zaregistrován v listopadu 2011. Předsedou strany se stal expremiér a expředseda ČSSD Jiří Paroubek, místopředsedy jsou Tereza Holišíková, Jiří Šlégr a Stanislav Palša. Více informací na www.nslev21.cz
Klíčová slova: LEV 21

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jozef Zemba

zatim  to  mate  dobry  jen  tak dal  preji  hodne  stesti  jozef  zemba