Budeme oslavovat vrahy a ignorovat osvoboditele?

vítání sudety
6.5.2019 08:00
Na Slavnostech svobody promlouval velvyslanec Německa a měl radost z toho, že prý zapomínáme, jinak řečeno, na všechna zvěrstva, co nám Sudeťáčtí nacisté prováděli. Nehoráznost, drzost, arogantní vysmívání se obětem Německému nacizmu

Zrůdné, falešné a lživé přepisování dějin pozvolna pokračuje. Blíží se skutečně doba, kdy budeme oficiálně, celorepublikově oslavovat dle vzoru a na pokyn Němců, nacistických pohrobků, napadení a následnou okupaci Československa nacistickým Německem. Pokud na Slavnostech svobody v naší zemi dopustíme nehoráznou drzost, aroganci a hanebnost, jako byl proslov velvyslance Německa, který, jak píše p...an Koller, v podstatě oslavoval Sudeťácké nacisty, není ta doba, žel, daleko.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Co-zazil-Martin-Koller-na-Slavnostech-svobody-Dorazil-nemecky-velvyslanec-a-zacal-otevrene-oslavovat-sudetske-Nemce-580285

Těch 380 tisíc zavražděných, umučených občanů Československa, se dnes musí v hrobě obracet. Nad tou šíleností, kdy se z vrahů dělají hrdinové a z hrdinů vrazi.

Adoranti nacistů, Němců, různí klaněči a uctívači Sudeťáků, kteří vyháněli a i vraždili Čechy a Moravany z a v jejich vlastní zemi, tito lokajové a skuteční vlastizrádci, se najdou i dnes, jsou mezi politiky, kteří se derou o moc tady, ale i mezi novináři z oddílu presstitutů. Nemusí hajlovat ani nosit viditelně hákový kříž, stačí jejich slova a činy. Protože pozvat na Slavnosti svobody, které měli být oslavou vítězství nad Německým nacizmem, někoho, kdo oslavuje tyto zrůdy a vyslovuje radost nad tím, že tento národ zapomíná na vše, co nám provedli, ničím jiným, než podlézáním Německu není. Je to neskutečná drzost a plivnutí na hroby všem obětem nacistického Německa. Není nikde zmínka o tom, že by pan velvyslanec z Německa vyslovil byť jedno slovo lítosti nad tím, co tady zrůdně prováděli jeho předci, předci lidu země, kterou u nás zastupuje. On měl jen radost ... Hnus a odpornost je to, nic jiného.

A ano, ti co volají po zrušení Benešových dekretů, co se doslova bratříčkují se Sudetoněmeckým landsmanšaftem, jsou vlastizrádci a lokajové pohrobků nacistů z Německa. Těch, kteří v naší zemi mučili, vraždili, posílali na smrt do koncentráků naše předky, občany této země.
Skutečné hrdiny, osvoboditele Československa od Německého zrůdného nacizmu, dnes okatě tato garnitura ignoruje, dokonce šíří vůči nim nenávist a zlobu. Bourají a hanobí se pomníky a sochy vystavené z vděku a na jejich počest. Ve školách se dětem záměrně zamlčuje jejich hrdinství a obětavost, skutečná fakta.

Smutná skutečnost současné doby. Nepřipusťme, aby se pravda úplně zamlčovala, natož překrucovala.

Panu Martinu Kollerovi patří poděkování za článek, který by měl být součástí výukových osnov na našich školách, všech, v hodinách dějepisu.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Růžena Chrastekova

Děkuji, pane Moskalíku, za komentář, který je, dle mého názoru, kvalitní a trefný. I za přečtení.

Růžena Chrastekova

Moc se omlouvám, pane Volný, za to opomenutí Slezanů. Prostě jsem si je, nesprávně, vím, zařadila mezi ty Moravany. Děkuji za přečtení a i za reakci.