Vybrané Články

obrazek
5.12. 16:01
Migrant, který na předměstí Stockholmu společně s 19 svými parťáky, taktéž migranty, znásilnil 30...
obrazek
7.12. 14:16
Uměle zaranžované nepřátelství vůči Rusku, Číně, Iránu a Severní Koreji chrání bilionový roční...
obrazek
6.12. 09:29
Nejsympatičtější z vybraných států jsou pro české občany dle CVVM Slovensko, Švédsko a Rakousko,...

Články

obrazek
včera 09:10
Ve svém prvním velkém africkém vystoupení na univerzitě v Ouagadougou Emanuel Macron vysvětlil politiku Francie vůči africkým státům.
obrazek
včera 09:02
Glen Greenwald je jeden z mála opravdových žurnalistů, kteří na Západě zbyli a z nichž ani jediný nepracuje pro CNN.
obrazek
10.12. 11:09
Válečnické heslo Oheň a zběsilost nevynalezl Trump. Je to koncept hluboce zabudovaný do americké vojenské doktríny a charakterizuje všechny vojenské intervence USA od konce 2. světové války.
obrazek
7.12. 14:16
Uměle zaranžované nepřátelství vůči Rusku, Číně, Iránu a Severní Koreji chrání bilionový roční rozpočet vojensko-bezpečnostního komplexu, který činí zázraky přičinlivosti, aby americkou veřejnost přesvědčil o tom, že jejich vlast je nepřáteli skutečně ohrožena – a to ze všech stran. Při čemž toto „...
obrazek
6.12. 09:29
Nejsympatičtější z vybraných států jsou pro české občany dle CVVM Slovensko, Švédsko a Rakousko, nejméně pak Irák, Sýrie a Írán. Sympatie k drtivé většině států však v očích českých občanů – a to se týká i států, které nám jsou nejsympatičtější.
obrazek
5.12. 16:01
Migrant, který na předměstí Stockholmu společně s 19 svými parťáky, taktéž migranty, znásilnil 30 letou Švédku, sdělil policii, že to byla obrovská švanda.
obrazek
1.12. 07:43
Robert Mueller, bývalý ředitel FBI, pracující nyní jako speciální žalobce uměle zkonstruovaného případu „Russiagate“(ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb), inspirovaného vojensko-bezpečnostním komplexem a Demokratickým národním komitétem za účelem svržení prezidenta Trumpa z úřadu,...
obrazek
30.11. 10:32
Centrum pro výzkum veřejného (CVVM) mínění již od roku 1994 dvakrát ročně zjišťuje, jak čeští občané důvěřují vybraným institucím veřejného života. Dle výsledků tohoto průzkumu CVVM dlouhodobě roste důvěra českých občanů v armádu, policii a soudy, naopak dlouhodobě klesá důvěra v média a církve.
obrazek
28.11. 14:22
Podle zpráv britského tisku nařídil prezident Putin ruskému průmyslu, aby učinil náležité přípravy k tomu, aby v případě potřeby dokázal zajistit rychlý přechod od výroby mírové k výrobě válečné.
obrazek
28.11. 09:28
Říkalo se mu bestie či Capo di tutti capi. Byl šéfem sicilské mafie a toto jméno si zasloužil. Byl osobou plnou zla a nedávno, v 87 letech, zemřel ve vězeňské nemocnici na rakovinu.