Vybrané Články

obrazek
7.11. 09:56
S texty Lubomíra Mana se na stránkách portálu Vaše věc setkáváme celkem pravidelně. Zajímavé jsou...
obrazek
6.11. 15:12
Dnes a zítra se účastním velké mezinárodní konference za účasti čtyř set delegátů ze sto padesáti...
obrazek
7.11. 13:50
Banky majú na Slovensku také šialené zisky, že sa topia v prachoch, kým ľudia žijú z ruky do úst....

Články

obrazek
13.11. 07:54
Nyní, kdy splaskl podfuk „něco za něco“ nazvaný Russiagate, vymýšlejí presstitutky další podfuk tohoto stylu, který by se na Trumpovu hlavu dal hodit. A jaký podfuk má to být tentokrát?
obrazek
7.11. 13:50
Banky majú na Slovensku také šialené zisky, že sa topia v prachoch, kým ľudia žijú z ruky do úst. Nenažrancom ale nestačí, že majú 700 miliónov zisky a dvojnásobné percentá, ako banky na Západe...
obrazek
7.11. 09:56
S texty Lubomíra Mana se na stránkách portálu Vaše věc setkáváme celkem pravidelně. Zajímavé jsou jeho vlastní aktuální komentáře, ale záslužná je i jeho překladatelská činnost zaměřená zájmena na texty P.C. Robertse.
obrazek
6.11. 15:12
Dnes a zítra se účastním velké mezinárodní konference za účasti čtyř set delegátů ze sto padesáti zemí, která se zabývá úlohou Číny v dnešním světě.
obrazek
3.11. 13:54
Fúha, tak toto je husté. Liberálny rasizmus v priamom prenose a médiá čušia.
obrazek
30.10. 11:10
Během měsíce října navštívilo můj web čtvrt milionu lidí. Tento výčet nezahrnuje návštěvy mých článků na řadě webů dalších, psaných jak v angličtině tak v dalších jazycích, které mé články přebírají.
obrazek
25.10. 12:59
.... Anebo to, co si pod tímto pojmem představují. Agentura CVVM položila ve svém zářijovém šetření několik otázek zaměřených na obecnou politickou orientaci občanů. Výzkum zjišťoval, ke kterým ideovým proudům se čeští občané cítí být blízko.
obrazek
24.10. 10:42
Ekonomický expert a mnoha cenami vyznamenaný žurnalista Dr. P.C. Roberts předpovídá, že oligarchové Nového světového pořádku (NWO), učiní cokoliv, aby zbavili Trumpa prezidentského úřadu. Dr.Roberts, který je doktorem ekonomie a byl náměstkem ministra financí v někdejší Reaganově vládě, předpovídá...
obrazek
23.10. 10:27
Páči sa mi ten ideový a hodnotový súboj slovenskej ľavice a pravice. SMER vyťahuje jeden sociálny zákon za druhým, pravica vyťahuje nahrávky, prepisy, kompro a špinu.
obrazek
22.10. 11:52
"Jakmile obsadili vesnici, zapálili dům Juhanny Abdaroa, zatkli mého muže a dva syny a umučili je k smrti. Bili je všemožnými způsoby, Přikázali jim, ať přijmou islám, ale odmítli. Před mýma očima zastřelil Hursid Bey oba mé syny pistolí. Když jsem viděla, co se stalo, snažila jsem se bránit...