Vybrané VIP blogy

obrazek
15.4. 13:15
Už na třetí místo se vyšplhal Jean-Luc Mélenchon v průzkumech volebních preferencí ve chvíli, kdy...
obrazek
25.4. 22:47
ČSSD za časů Julínka a Topolánka, tedy cca před osmi, devíti lety, velmi ostře vystupovala proti...
obrazek
6.4. 14:03
Dva roky jednání, tři roky přechodné období, a rozchod. To je obsah směrnice pro Evropskou komisi,...

VIP blogy

obrazek
dnes 10:47
Dnes už bývalý jihočeský hejtman Zimola se domnívá, že návštěva u prezidenta republiky jej očistí z vážných obvinění, kterým čelí v kauze výstavby své chaty prostřednictvím firmy svého kamaráda. Jeho ovšem neočistí v této věci ani kdyby se vykoupal v bazénu plném Savu.
obrazek
dnes 04:58
Nehledě na osobní zkušenost divím se, že západní masová média píší o Navalném jako o vážném kandidátovi v blížící se ruské prezidentské kampani. Navalny jako představitel ruských liberálů a neoliberálů patří do zbytku ruských zrádců liberálních a neoliberálních hodnot. Ty byly s konečnou platností...
obrazek
včera 19:11
Ministr Andrej Babiš může přijít o vládní křeslo, protože jako podnikatel postupoval podle zákona o korunových dluhopisech. Možná blbého zákona, ale za to by měl být potrestán ten, kdo ho vytvořil.
obrazek
včera 10:48
Premiér Sobotka se prý vážně zaobírá myšlenkou odvolání ministra financí a šéfa hnutí ANO z vlády. Tím důvodem jsou pravděpodobné daňové machinace související s emisí obligací v rámci skupiny Agrofert v roce 2013.
obrazek
26.4. 12:44
Do voleb do poslanecké sněmovny zbývá v tuto chvíli zhruba osm měsíců. Pokud odečteme dva měsíce prázdnin, tak můžeme říci, že na politickou práci zbývá šest měsíců. A na intenzivní volební kampaň zbývá závěrečných, poprázdninových šest týdnů.
obrazek
26.4. 00:38
Ve středu dne 19. dubna 2017 se na Univerzitě Karlově v Praze uskutečnila tzv. "superdebata", které se zúčastnili lídři všech prlamentních stran s vyjimkou zástupce ČSSD, neboť avizovaný ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se kvůli nemoci omluvil.
obrazek
25.4. 22:54
Každý, kdo v posledním půlstoletí absolvoval studium lékařství, má celkem přesnou představu o tom, co je to lékařská věda. V širším slova smyslu je to medicína založená na důkazech, tedy Evidence-Based Medicine – EBM.
obrazek
25.4. 22:52
Evropa si oddychla… bude to Macron… Hurrááá… Evropskými elitami se tetelí vlna jakéhosi nadšení z toho, že to asi ještě celé chviličku vydrží… Chovají se jako madam du Barry před popravou. Každá vteřinka, každý „petit moment“ jsou jim dobré na okrádání a ohrožování občanů, rozvracení Evropy,...
obrazek
25.4. 22:47
ČSSD za časů Julínka a Topolánka, tedy cca před osmi, devíti lety, velmi ostře vystupovala proti návrhu zákona o akciových společnostech v nemocnicích. Činila tak proto, že vytvoření akciové společnosti v nemocnici, je tou nejsnazší formou, jak do budoucna, na základě odprodeje akcií či jejich...
obrazek
25.4. 16:59
Český statistický úřad včera vydal informace, podle kterých žije zhruba 1,02 milionů obyvatel, tedy téměř deset procent Čechů pod hranicí příjmové chudoby.