Vybrané Články

obrazek
2.3. 13:18
Dnes se uskuteční výjimečný summit zemí V4, kde se bude projednávat rozdílná kvalita stejně...
obrazek
22.3. 13:05
Podle průzkumu Eurobarometru je podle českých občanů největším problémem EU přistěhovalectví a...
obrazek
5.3. 01:05
Ve svém autě, které mu slouží jako kancelář s výsuvnými deskami pro tablet a telefon a dokumenty...

Články

obrazek
včera 08:39
„Právě nyní si lidé vybírají, kam pojedou na dovolenou,“ vysvětluje ředitelka jedné z francouzských cestovních kanceláří a její předpověď na tento rok je taková, že povede Španělsko, Portugalsko, Řecko a Itálie, které jsou vždy v čele a prodávají se dopředu.
obrazek
25.3. 05:59
Konec chalifátu v Iráku a v Sýrii se blíží. Sevření se stahuje nad mešitou v Mosulu, kde „komandant věřících“ vyhlásil v červenci 2014 příchod Islámského státu. Otázkou je, zda se Afrika nestane novým eldorádem brutality Islámského státu? Pro džihádisty z Islámského státu (IS) je tam skvělé...
obrazek
23.3. 15:39
Podle průzkumu agentury Kantar Public, která se dotazovala 3000 respondentů ve věku 15–24 let, jsou mladí lidé z České republiky, Slovenska Německa, Maďarska, Polska, Rakouska a Slovenska s členstvím svých zemí v EU spokojeni a toto členství jim připadá jako pozitivní.
obrazek
22.3. 13:05
Podle průzkumu Eurobarometru je podle českých občanů největším problémem EU přistěhovalectví a terorismus. K migrantům mají čeští občané vůbec nejvíce negativní postoj ze všech obyvatel EU. EU jako celek pak Češi také vnímají výrazně negativněji než obyvatelé ostatních států EU.
obrazek
22.3. 10:17
Když lidé znalí faktů oznámili, že Obamův režim vyzbrojuje jednotky Al-Nusra v Sýrii, spustily presstitutky jenotný křik o další „konspirační teorii“ - píše P.C. Roberts.
obrazek
21.3. 15:32
Tuto ženu nikdo nikdy neviděl, má roli poradkyně svého bratra Kima a je rovněž poradkyní Informační vojenské služby. Jmenuje se Kim Sul-song a je nevlastní sestrou diktátora, studovala literaturu v Paříži a údajně je velmi krásná s bohatou kšticí kaštanových vlasů. Je diskrétní a mocná, ale v...
obrazek
21.3. 13:24
Prezident republiky možná dělá řadu chyb, ale existuje celá řada oblastí, ve kterých projevuje velmi rozumné názory. Jedním z nich je jeho představa sdělená veřejnosti, že by ČNB mohla ukončit intervence proti posilování koruny dříve než v polovině roku.
obrazek
20.3. 15:08
Podle posledního průzkumu veřejného mínění zveřejněnému na TV Bloomberg dochází alespoň k dílčímu zvratu ve vývoji preferencí vrcholných prezidentských kandidátů, usilujících o prezidentství ve Francii.
obrazek
20.3. 13:55
Saudskoarabský král Salmán přikývl dohodám mezi Saudskou Arábií a Čínou, jejichž hodnota by mohla být až 65 miliard dolarů (1,6 bilionu korun). Čínské ministerstvo zahraničí hovoří o tom, že dohody se týkají široké palety činností, od energetiky až po dohody týkající se vesmírné aktivity.
obrazek
20.3. 11:57
„V minulém týdnu mi přátelé, známí i desítky občanů vyjadřovali účast po zhlédnutí inkvizičního pořadu Slonkové a Kubíka na TV Seznam, týkajícího se financování strany LEV 21 v době před cca 4 – 5 lety,“ uvedl Jiří Paroubek ke lžikauze otevřené v pořadu Slonkové a Kubíka na TV seznam.