Vybrané Články

obrazek
dnes 08:58
Ve svém prvním projevu po odchodu z Bílého domu prohlásil bývalý US prezident Donald Trump, že jeho...
obrazek
dnes 18:56
Již před několika týdny jsem na stránkách tohoto serveru uvedl, k jakému zvratu došlo v lednu v...
obrazek
14.2. 15:56
Dřívější prezident Donald Trump poté, co byl v Senátu USA poměrem hlasů 57 ku 43 zproštěn druhého...

Články

obrazek
dnes 18:56
Již před několika týdny jsem na stránkách tohoto serveru uvedl, k jakému zvratu došlo v lednu v Británii, po razantním zahájení plánu vakcinace britského obyvatelstva proti covid-19.
obrazek
dnes 08:58
Ve svém prvním projevu po odchodu z Bílého domu prohlásil bývalý US prezident Donald Trump, že jeho hnutí „America First“ je teprve na začátku. Kritizoval Bidenovu administrativu, naznačil směr budoucnosti Republikánské strany a naznačil také, že by se mohl v roce 2024 znovu ucházet o funkci...
obrazek
27.2. 11:54
Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého. Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás...
obrazek
23.2. 16:11
V pondělí vyšel v předních rakouských novinách Der Standard průzkum veřejného mínění, zpracovaný lineckým Tržním institutem a Společností Paula Lazarsfelda, který byl proveden ve dnech 15. - 17. února na vzorku tisíce respondentů po celém Rakousku.
obrazek
19.2. 13:47
Jak je zvykem celé té party lidí kolem Pocheho, Pokorného a dalších, snaží se pokračovat beze změny ve "volební kampani" Petříčka na pozici předsedy ČSSD.
obrazek
19.2. 13:10
Matovičova "spravodlivosť" v praxi:
obrazek
18.2. 10:16
„Jedním z hlavních strategických cílů Washingtonu je konsolidace a organizace východoevropských států, aby se postavily proti Rusku a ovládly jej. Podpora černomořských států proti Rusku se stala hlavní americkou prioritou, protože Turecko je teď nespolehlivým partnerem, a proto se Washington...
obrazek
17.2. 16:17
Veronika Remišová dnes na Pandemickej komisii označila vakcínu Sputnik za "ruskú geopolitickú zbraň". Ešte raz - podľa podpredsedníčky vlády je vakcína zbraň.
obrazek
17.2. 15:02
Demokraté přistoupili k impeachmentu se stejnou arogancí, jako ke všemu. Měli za to, že jak zadupají nohama, lidé oprávněnosti jejich obvinění uvěří.
obrazek
15.2. 16:14
…avizují velké politické zemětřesení. Alespoň tedy podle agentury Kantar CZ, která dlouhodobě pracuje pro Českou televizi.