Cochcárna v Česku

klavesnice stroje
1.12.2019 07:36
Anebo také plíživé pokusy řídit tento stát hodně "stínově", bez mandátů, podrývavě. Prozatím jenom prostřednictvím páté kolony ve vládě, ministry za ČSSD, kteří sabotují práci vlády, především v zahraniční politice. Vrážejí kudly do zad svému koaličnímu partnerovi, který jim s několikanásobně silnějšími volebními výsledky začal dělat ústupky již při se stavování vlády.

Ty ústupky byly do očí bijící, přespříliš slušné, gentlemanské, ale nepoměrné a byly koneckonců výsledkem nehorázného vydírání sociálních demokratů. Ovoce tohoto rozhodnutí, vstřícnosti vátězného hnutí ANO, dozrává a není to nic, co by bylo dobrým výsledkem pro občany, pro tento stát.

Sociálnědemokratičtí ministři, především zahraničí a vnitra, už dávno nejsou ti sociální demokraté, jaké veřejnost, občané, znali z let minulých. Jsou nestátnětvorní, škodí, provádějí politiku jakoby na pokyny opozice, která je silně nepřátelská k vládě.

Ostatně, i premiérovi už snad, konečně, dochází s nimi trpělivost a i navenek se ohrazuje proti jejich "práci" - https://www.parlamentnilisty.cz/…/Babis-se-ostre-pustil-do-….

Skutečnost, to, že ministerstvo zahraničí neřídí hňupoidní loutka Petřík, ale lidi v pozadí, z opozice a i lidé bez mandátů, je zřejmá i naprostému laikovi. Takže v podstatě je skoro jedno, jestli nebyl jmenován zlořádný narcis Poche, beztak je na zamini šéfem a dělá se tam politika, které je v naprostém rozporu se zahraniční politikou současné vlády a Hradu.

Slušní a schopní politici z ČSSD, např. bývalý už, žel, ministr Staněk, jsou likvidováni, protože se neřídili zákulisními a zrádnými úkoly zhrzené opozice a politických aktivistů. Ale také proto, že třeba ten ministr Staněk začal rozkrývat ten šílený, s prominutím, bordel v resortu kultury, který tam postupně zavedli jeho předchůdci, především Herman.

Poražena ve volbách opozice se nikdy, za celé období vlády premiéra Babiše, nevzdala zarputilé touhy vládnout a dělá všechno možné i zdánlivě nemožné, aby do jeho vládnutí házela vidle, podrážela ho, udávala všude možně, hlavně v Bruseli (Piráti vedou v udavačství prvenství). ČSSD, jako ta pátá kolona ve vládě, dělá jenom potíže, rozbroje a v podstatě škodí, místo aby státotvorně a ve prospěch občanů spolupracovala. Snaží se vyvolávat vládní krize, jako byly např. kauzy s obskurními návrhy na jmenování ministrů zahraničí a kultury. Dobrý, co si budeme povídat, opravdu dobrý premiér, byť jistěže není bez chyb, to ustál a vládu udržel. Nakonec, ustál i jiné prasárny, pardon teda, které byly proti němu, i osobně, zosnovány a vykonstruovány.

Trojjediný, nečitelný už téměř Hamáček je bezpochyby největším přímo nebezpečím pro fungování a existenci této vlády. Nečitelný proto, že svůj resort, ministerstvo vnitra, vede a nevede, navenek působí stejně nekompetentně a slabě, jako Petříček na zahraničí.

Vnitro jakoby vedly politické neziskovky, gaypornoherec Janda je tam jako doma, policisty školí další politická neziskovka In Iustitia, obě napojené z části na finanční a ideologickou "pomoc" Sorose. Jinak je platí, krmí a dotuje, jak jinak, náš daňový poplatník, a to i prostřednictvím ministerstva vnitra. Mnoha miliony, které by pomohly třeba v sociálních službách, školství, zdravotnictví atd.

Hamáček přímo neprovokuje, dokonce občas i souzní s premiérem, ale svůj resort (který si, mimochodem, tvrdě a nekompromisně, doslova vyděračským způsobem ČSSD "vydupala" při sestavování vlády) jakoby přenechal politickým aktivistům, politickým neziskovkám a BISce. Navrch ještě některým opozičním politikům, kterým dal skrytě do rukou důležité ovládací páky.

I proto je u nás možné, žel, že se na vnitru zřizují různé obskurní útvary na potírání názorů, vymyslela se přímo stupidní "předsudečná nenávist", která je ale zaměřena jednostranně proti určité skupině občanů a naopak, absolutně je pomíjena v případech opačných, jejich oponentů. Těch, kteří vskutku, vpravdě nenávist podněcují, šíří, sejí do podvědomí lidí.

Nenávist k prezidentovi republiky až natolik vyhrocenou, že ti nenávistníci mu zcela otevřeně, veřejně vyhrožují smrtí, podřezáním, ale i "mírnějšími", jenom přáními smrti, nadávkami, urážkami, dehonestací. Kde je v tomto případě ten svatý boj vnitra proti předsudečné nenávisti? Hamáček a jeho melody boys a girls, kteří mají proti tomu bojovat a dokonce za to berou pravidelně gáži? Tohle ale je zřejmě přípustné, ne-li přímo žádoucí. A náš ministr vnitra cudně mlčí, nekoná, nevyjadřuje se k tomu. Plní tak něčí zadání?

Naše, námi placená Bezpečnostní informační služba, pod vedením Hamáčka, si žádné vnitřní, domácí bezpečnostní riziko nevšímá, nezajímá je to, nekoná. Hlavně že nás krmí nějakým imaginárním špionomanstvím Ruska a Číny.

Nezadařilo se fašizoidnému spolku MCH, na pokyny a zadání těch v pozadí, svrhnout premiéra, vládu v podstatě. Tak se snaží, i ministři za ČSSD, vládu prostě rozložit zevnitř. Podporováním té šílené cochcárny tady, i tím, že proti ní nic nedělají, když už jí přímo, navenek nepodporují. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

    Autorka tohoto výstižného článku pochopitelně není sama, komu vadí postupující rozklad zatím snad ještě částečně našeho státu. Takovýto rozvrat a rozklad charakterizuje i současná situace, v níž se můžeme domnívat, že si každý může dělat co chce. Opak se však zdá býti pravdou. Stav definovaný výstížným českým výrazem jako cochcárna, platí toliko pro tu bohatší až nejbohatší část naší populace, včetně jejich politických marionet a další posluhovačů, včetně těch mediálních. S blížící se obdobím zimního slunovratu, naši vesmírnou nejbližší hvězdu zříme pouze několik hodin a vlády se ujímá tma. Takový stav v současné době obestírá i duševní stav nás mnoha občanů, zejména těch věkově pokročilejších, citlvějších jak na výkyvy počasí, tak i na naší životní siuaci nejen politickou. Vláda tmy, která byla svržena před několika desítkami let, jak se o ní pělo v tehdejším úderném pochodu rudých námořníků, tedy nyní ve zpětně se momentálně točící pomyslné spirále dějin se zřejmě opětovně ujímá moci, nyní spíše stavem charakterizovaným v dalším ruskojazyčném díle klasika všech klasiků Lva Nikolajeviče Tolstého, tedy jeho realistické divadelní hry s názvem Vláda tmy, která drasticky zpodobňuje úpadek morálky na ruském venkově v druhé polovině 19.-tého století, tento úpadek morálky zbožňující především peníze a majetek se stává čím dál typictějším i pro stav morálky ve zdejší zeměpisné kotlině a úvalech.

   Co jsme se to vlastně po stavu morálně a lidsky politickém za národ, který před třiceti léty a více pěl v současné panující roční době ódy též na naše východní slovanské bratry tehdejšího SSSR a to v rámci měsice československo sovětského tehdejšího přátelství, kdy mnozí ještě máme po přihrádkách v červených obálkách příslušné svazově přátelské průkazky s vylepenými známkami. Za několik desítek let se dost podstatná část zřejmě účelově lokajsky vůči mocným tohoto světa názorově obrátila o 180 stupńů azimutu a proti naším slovanským stále bratrům, obrací sprostě hnusné výkřiky nespodnějších běsů jejich mamonem  zatracených duší.