"Dunivá prázdnota" ultrapravicového vedení ČSSD

cssd ruze
13.11.2021 18:25
Současná ČSSD je učebnicovou ukázkou předvedení konspirační teorie v praxi, kdy se do levicové strany podařilo jejím největším nepřátelům infiltrovat svoje lidi, kteří z ČSSD postupně vyštvali levicové politiky, stranu ovládli a přivedli k zániku.

Tímto článkem chci tak trochu reagovat na blog bývalého předsedy ČSSD Jiřího Paroubka "Dunivá prázdnota", v němž se zamýšlí nad současnou situací v ČSSD a Martinem Šmardou, který usiluje o post předsedy ČSSD, přičemž Martin Šmarda neváhá mediálně spolupracovat s největšími mediálními nepřáteli levice, konkrétně Pavlem Šafrem.

Ale, hlavně se chci zamyslet nad tím, proč ČSSD, tradičně levicová strana naprosto propadla u levicových voličů a skončila mimo Parlament. Pokusím se nad tím zamyslet ze svého hlediska levicově založeného voliče, který ČSSD volil v minulosti za dob předsednictví Miloše Zemana, Vladimíra Špidly či Jiřího Paroubka. A pokusím se zamyslet i nad tím, proč je podle mne se současnou ČSSD naprostý konec a nemá již šanci získat důvěru levicových voličů.

V první řadě se chci zamyslet nad tím, jakou politiku levicový volič pokládá za skutečně levicovou. Tradičně se vychází z toho, že levicový volič nejvíce slyší na sociální jistoty, zastání a podporu zaměstnanců (lidově řečeno pracujících), zvyšování mezd, podporu vymahatelnosti práva (v praxi hlavně obrana proti neoprávněným exekucím), podpora sociálního bydlení, podpora mladých rodin s dětmi, jakož i zvyšování důchodů. Toto je taková ta oficiální prezentace levicové strany. Jenže se zapomíná, že těmito programy se v současnosti ohánějí prakticky všechny politické strany a tudíž se toto téma jaksi pokládá za samozřejmé a voliči hledají zakotvení politických stran k současnému světovému řádu.

A tady už se dostáváme k jádru věci, k rozdělení světa na dva tábory. Jeden z nich, nazývejme jej Západní tábor je soustředěný kolem EU, Bruselu a USA a který hájí zájmy západních korporací způsobem, kdy neváhá masově porušovat mezinárodní právo a pravidla, která si sám stanovil. Jistě nemusím připomínat útočné války v Iráku, Libyi, podporu islámských teroristů v Sýrii, humanitární bombardování Srbska či podporu ukrajinských neonacistů a banderovců, kterým tento Západní tábor pomohl k moci a dokonce je podpořil v rozpoutání občanské války na Ukrajině. Chová se stále agresivněji, potlačuje svobodu projevu formou cenzury, kdy ovládl veškerá mainstreamová média do nichž nepustí mediálně zdatné protivníky, neváhá pronásledovat a soudit nepohodlné novináře a co je horší, zavedl již politické procesy proti lidem, kteří pomáhají hájit životy obránců žen a dětí na Donbasu proti porobě, otroctví a zabíjení. Jména jako Jiří Urbánek, Lukáš Nováček, Martin Kantor a Alexej Fadějev se jednou dostanou do dějin. Zatím je současná justice zastávající ne právo, ale zájmy Západního tábora odsoudila na 20 let kriminálu a Alexeje Fadějeva dokonce na 21 let. Že jde zcela jasně o politické procesy se projevilo v případě Alexeje Fadějeva, který byl nejdříve odsouzený na 4 roky, ovšem po odvolání dostal Alexej Fadějev 21 let. Podrobněji je o tom zde: https://cz.sputniknews.com/20211011/ceske-soudy-vymerily-iracanovi-15-let-vezeni-za-ucast-v-isis-cesi-z-donbasu-vyfasli-20-let-jak-to-16130083.html?fbclid=IwAR01hE7ByykP6AZMwjcOWz-T5ZxIXl8DWdcYpNdXX-HOsK8_c-zzs-FZIYI . Ukázka chování a jednání tzv. "Západního tábora."

A nyní se zamyslím nad charakteristikou opačné strany, tzv. "Východního tábora." Stručně napíši, že se prezentuje přesně opačnými činy, než "Západní tábor." Tedy, odsuzuje jednání EU, Bruselu, USA a jejich útočné války, jejichž příklady jsem uvedl. Příznivci Východního tábora jsou na straně obránců Donbasu. Ohledně politických vězňů Jiřího Urbánka, Lukáše Nováčka, Martina Kantora a Alexeje Fadějeva se vyjadřují ve smyslu, že jde možná o jediné lidi, kteří zachraňují čest tohoto národa ve světě, pokud jde o obranu práv a oprávněných zájmů lidu proti zvůli a útlaku. V situaci, kdy karikatura naší armády specializovaná k zásahům po celém světě dle pokynů západních politiků kredit československého zahraničního odboje zcela prošustrovala a pokálela, kriminalizovat tyto lidi je něco, za co se budeme ještě dlouho stydět. Východní tábor v současnosti reprezentuje Rusko v čele se svým prezidentem Vladimírem Putinem, kteří nesou hlavní tíhu nepřátelství, válek a vydírání ze strany Západního tábora, který stále nabývá na intenzitě, což jsem popsal právě na příkladu občanů, kteří měli odvahu postavit se na stranu mezinárodního práva a spravedlnosti.

A nyní se zamysleme, čí strany, který tábor budou volit levicoví voliči a které politické strany reprezentují Západní a které politické strany Východní tábor.

Pokud se vrátíme do minulosti, tedy do dob předsednictví ČSSD Miloše Zemana, Vladimíra Špidly či Jiřího Paroubka, nepamatuji, že by tito politikové a ČSSD kdy podporovali mnou uvedené zločiny Západního tábora. Naopak, se nedávno Miloš Zeman našemu národu omluvil za to, že tehdy povolil přelety letadel NATO bombardující tehdejší Srbsko. Tehdejší politikové ČSSD podporovali spolupráci s Východním táborem a jistě si vzpomínáte na to, jak se hlavně Miloš Zeman snažil o co nejtěsnější spolupráci s Putinovým Ruskem.

A současní politikové, reprezentující ČSSD? Stačí si vzpomenout na Jana Hamáčka s kauzou Vrbětice, který blekotající a strachem se třesoucí, každou chvíli měnil výpovědi, zřejmě podle narychlo sepsaných not od BIS (naší pobočky CIA), které dostal prostřednictvím jejich agenta Michala Koudelky. Že šlo o narychlo zorganizovanou akci nepřátel České republiky (tedy Západního tábora) přímo bije do očí, aby se zabránilo nákupu ruské vakcíny Sputnik a dostavbě jaderné elektrárny Dukovany. Amatérská improvizace, s jakou tehdy Jan Hamáček strachy bez sebe tlumočil rozkazy ze Západního tábora, byla trapná. Poté následovalo vyhošťování ruských diplomatů a další tragicky směšná postava z ČSSD ministr zahraničí Jakub Kulhánek...

Tehdy jsem si řekl, nikdy, nikdy už nebudu volit ČSSD, která se snížila k tomu, že místo hájení zájmů České republiky hájí zájmy USA a západních korporací a tím pádem vlastně hájí bezpráví. A podle výsledků voleb si to samé co já, řekla většina voličů ČSSD.

Ještě by stálo za to, zamyslet se nad tím, jak je možné, že ČSSD, tuto tradiční levicovou stranu ovládli ultrapravicoví politikové a fanatičtí rusofobové, kteří z ní "vykousali" skutečně levicové politiky (Ivan David, Jaroslav Foldyna), tuto stranu fakticky ovládli a voličsky přivedli k zániku. Nebo je snad někdo přesvědčený, že ČSSD může zachránit další ultrapravicový politik Michal Šmarda známý hlavně šaškárnou zorganizovanou lidovcem Danielem Hermanem a jeho "strýčkem Bradym?

Je učebnicově zajímavé, jak levicovou ČSSD dokázali postupně ovládnout rusofobní ultrapravicově jednající politikové Poche, Petříček, Kulhánek za přihlížení Jana Hamáčka. Jak jsem napsal v úvodu, toto je ukázkou naplnění konspiračních teorií v praxi, jakým způsobem rozložit a přivést k zániku nepřátelskou politickou stranu.  Uvedení politikové Poche, Petříček, Kulhánek, ale i Hamáček se Šmardou, všichni vyznačující se uboze pokleslou rusofobií, by byli ozdobou TOP 09 , která je našimi občany vnímaná jako nejvíce pravicová, tedy ultrapravicová. Ničitel pomníků našich osvoboditelů od německého nacismu Ondřej Kolář by v nich měl výraznou posilu.

Je smutné, že se toto stalo ČSSD, jejichž voliče doslova "vyluxoval" Andrej Babiš, který se v těchto ohledech chová levicověji, i když i u něj je viditelný veliký strach ze západních protektorů z USA a CIA. V kauze Vrbětice byl strachy roztřesený podobně jako Jan Hamáček, jen tuto situaci lépe zvládl a Černý Petr zcela zůstal v rukou ČSSD.

Ještě bych měl uvést, které politické strany v současnosti pokládám za Západní a které za Východní tábor. Západní tábor jednoznačně reprezentuje současná 5koalice (ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN, Piráti) a musím k nim bohužel přiřadit i ČSSD. Východní tábor (tedy dodržování práva) prezentuje pouze KSČM, SPD a tak půl-napůl Babišovo ANO.

 

Jaromír Petřík
Celý život žiji v pěkném moravském městě Boskovice. Zajímá mne historie, naše i zahraniční politika, byl jsem dlouholetým blogerem na iDnes, kde jsem napsal celkem 362 blogů, než jsem byl za podivných okolností stažený z hlavní strany blogu IDnes a vymazaný ze seznamu blogerů IDnes. Moje blogy přebíraly weby Svobodné noviny, Nová republika, Rukojmí. Kromě historie (specializuji se na SSSR za vlády Stalina) a psaní blogů na politická témata se věnuji filatelii se zaměřením na poštovní historii Afghánistánu. Na našich i světových filatelistických výstavách jsem získal řadu ocenění.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jaromír Petřík

Ano.moc dobře si vzpomínám na Zaorálka. Když se vrátil s notami od Nato a podpořil nacistický převrat na Ukrajině a válku proti obráncům Donbasu.

 

 

opatovice328
Ano, popsal jste to naprosto přesně, je to také můj případ. K ČSSD jsem pojal, jako její dřívější skalní volič, absolutně nepřátelský postoj ve chvíli, kdy odjel Zaorálek podporovat majdan na Ukrajinu, a pak už pro mě cesta zpět neexistovala. Bylo mi už pak úplně jedno, jaké "sociální jistoty" tady nabízí Maláčová a spol. Dnes mám zlost sám na sebe, jak jsem tuto stranu mohl tak dlouho volit. V této své zlosti sám na sebe jsem zašel až tak daleko, že jsem napsal na Lidový dům dopis, jestli nebudou náhodou prodávat vstupenky na přestavení, až se budou poslanci ČSSD pakovat z parlamentu, tak pro mě první řadu, tak hluboko jsem zašel. Ale já to několikrát otevřeně na ČSSD napsal, proč už je nevolím ani já, a ani nikdo z mé rodiny. Já mám dojem, že tu destrukci ČSSD řídil někdo z venku, nějaký ten BIS pod taktovkou CIA, ta strana se ubírala vědomě do záhuby, jako by tam nepůsobily žádné sebezáchovné pudy. U KSČM toto probíhalo úplně stejně, čekal jsem po volbách zemětřesení u KSČM, ale nic takového nenastalo. Filip si tam připravoval svého nástupce - Konečnou a ta byla nakonec i zvolena, takže pokračuje nadále Filipova politika nenápadného odcházení z jeviště. Tam se dal ještě zvolit alespoň Skála. U ČSSD už ani není po kom sáhnout. Podívejme se na příklad Gorbačova, tam stačilo, když CIA ulovila jediného člověka -Jakovleva, a ten dokázal spolu s Gorbačovem zlikvidovat celou socialistickou soustavu, jeden jediný člověk, proč by takový Sobotka nemohl být uloven taktéž CIA? O co tu jde? No přece u vojenskou základnu USA v ČR, to já už říkám od doby, kdy odjel Zaorálek do Kyjeva, v té chvíli mě to napadlo, že ČSSD zahájilo svou sebedestrukci, aby se tu otevřela možnost pro americkou vojenskou základnu v ČR. Sebedestrukcí ČSSD tu byla zlikvidována síla, která mohla zabránit otevření americké vojenské základny v ČR. Rád bych se mýlil.