Ještě bude veselo! Příští parlamentní volby za pěti rohy, ale rvačky o koryta už začínají

obrazek
8.7.2020 16:42
K pochybné cti některých opozičních politiků lze uznat, že si příští vysněné funkce a korýtka zabukovávají skrzevá různé lobbisty a zákulisné šedé eminence. Tihle tahači za nitky, kterými chtějí rozřezávat ještě nenakynutý, natož uvařený knedlík, už spekulativně podsouvají občanům, voličům, kdo, kde a jak bude za rok a něco vládnout.

Tihle rádoby porcovači moci z vůle a falešného pocitu vlastní důležitosti, mezi které se nově přidal nedoceněný zubař, moderátor a podnikatel především, Šmucler, kterému se nepodařilo prorazit mezi politické špičky ani vlezlým nacpáním se do krizového koronavirového štábu (kde objektivně páchal jenom hloupé škody); se snaží podprahobě sdělovat veřejnosti, že ty volby dopadnou, preference - nepreference, úplně jinak.

Podistraničkám, které ústy svých arogantních šéfů sice řvou jak rozrušení paviáni, se bezesporu hodí, hlavně jim bytní jejich postižené ego, když se o nich mluví jako o možných příštích ministrech, nemluvě ani o premiérech, z jejich řad.

Vypadá to skoro na nerudnou strkanici ve frontě před Strakovkou v příštím říjnu, protože přec se už dnes o tom píše a co jednou vyřknou veřejně zaříkávači lobbisté a nitkotahači v pozadí, to se též může stát, že ano ...

To podprahové sdělování veřejnosti, občanstvu, že úspěch ANO a Babiše není vůbec jistý a vše může být jinak, je jednou z metod, způsobů politického kejklířství, založeného na podsouvání úspěchu jiných, opozičních stran, na setrvalém zpochybňování vítěze veřejných průzkumů, které nejde zase až tak zfalšovat. Byť i o to se některé agentury, částečně, snaží.

Není bez zajímavosti, jak se někteří politici, ale také političky, především ta rázná Pekarová Adamová, profláklá už a neosvědčená Valachová, ale i ta s nohama věčně na nějaké krabici Richterová, připomínají a tvrdě se derou do popředí zájmu, především televizních kamer. A nic si nezadají se svými mužskými protějšky v arogantní politické agresivitě, ta šéfka skomírající TOPky v ní vede, byť je někdy až směšná její bojovná bezrozumnost.

Tak nám všem bylo předestřeno, nabídnuta cesta, kam by se také mohla ubírat naše politika. No, že je to hlavně cesta snů a fantasmagorií, vedoucí do pekla pro občany této krásné země, již nikdo rozumný nepochybuje.

Tak se nám neporvěte o koryta ještě dlouho před tím, než se k nim uvolní cesta, vy čičmundové, nemající beztak žádnou šanci. Zcela po právu a spravedlnosti. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.