Když fanatický vůdce v hnědých rajtkách trhá Ústavu České republiky

hitlerova mládež
22.8.2019 08:11
No, ještě že si nepozval k provedení tohoto aktu zneuctění a výsměchu nejvyššího zákona naší země kamaráda sudetského kněze. Jakože si ho pozval na Letnou, kde také promlouval manipulativně k davu společně s ním a nějakými dalšími sedmilháři.

Co na tom, že těm, už správně nabuzeným a zfanatizovaným, demonstrantům neříkají pravdu, že je obelhávají a manipulují s nimi, že je poňoukají k ještě větší nenávisti k prezidentovi a premiérovi republiky, jsou schopni, rétoricky správně vybaveni studiem na kazatele, ještě daleko větších zhůvěřilostí.

Výročí 21. srpna bylo v přímém přenosu velmi promyšleně, sofistikovaně a v podstatě podle, zákeřně zneužito k dalším extremistickým akcím nespokojenců s výsledky voleb. Vůle voličů byla zase pošlapána, zneuctěna jak ta Ústava ČR, která se tam trhala, byl jí vysloven nerespekt, netolerance, otevřené nepřátelství.

Kdyby si ti demonstranti, kteří tomuto odpornému činu freneticky tleskali a řičeli nadšením, radši tu naši Ústavu do posledníhio puntíku přečetli, bez jakýchkoliv stupidních výkladů některých darebáckých ústavních právníků a ještě mizernějších politologů, možná by jim docvaklo, možná by zjistili, že pan prezident naší Ústavu nikterak neporušuje a fanatický vůdce demonstrantů za destrukci státu jim lže až se hory zelenají.

Je politováníhodné, že na tuto vlnu lží a manipulací s davem naletěla i pamětnice, někdejší televizní hlasatelka, že byla zneužita, ostatně tak, jako celé toto výročí, k pronášení úderných lží a ke strašení lidí. Protože každý logicky a normálně uvažující občan této země ví, že žádné tanky z východu, severu a jihu už v našich ulicích nikdy nebudou, jak se tato seniorka snaží lidem nabulíkovat, při vší úctě k jejimu věku už.

Ostatně, tanky a vojenská technika vůbec, se nám tady producíruje co chvílu, ale z jiné světové strany.

Netolerance, otevřená nenávist a xenofobie, ze které je, žel i z oficiálních analýz ministerstva vnitra (jakoby jim to diktoval nenávistný gaypornoherec Jakub Janda) neprávem a bez jakéhokoliv relevantního důkazu obviňována SPD, zazněla na tom nechutném dýchánku před Hradem i ve slovech „Jediní dva migranti, kteří v naší zemi dělají problémy - Babiš a Okamura“. Zase - co na tom, že je to lež jak věž, protože ani jeden jmenovaný není migrant, ale oba dva byli vždy a jsou občany této země, mají české, resp. československé kořeny. To ale zfanatizovaný dav nezajímá, lež je základním motivem jejich nespokojenosti a z ní vyvěrající nenávisti k vítězům voleb, frustrace z poražení jimi volených politiků.

Jestlipak se těmito nenávistnými projevy, xenofobií a extrémizmem bude zabývat příslušný odbor ministerstva vnitra? Zrovna tak jako dalšími nenávistnými hesly tam pronesenými, včetně vyslovení zklamání z toho, že se na Hradě nezačaly rozbíjet okna.

Kam chce zavést, sice malou část lidí, demonstrantů, občanů naší krásné země, zaúkolovaný vůdce, libující si v hnědém oblečení, který je manipulativními, vylhanými projevy doslova nabuzuje k nenávisti, násilí, extrémnímu jednání? Chce tady opravdu vyvolat Majdan po vzoru Kyjeva před pěti lety? Chce tady krev v ulicích? Máme se opravdu bát, když nás tak straší tito nenávistníci? Zřejmě jenom jich a jejich nenávisti, plodící zlo, neúctu, netoleranci.

Co dělají složky ministerstva vnitra, aby tomu zabránily?

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Nějak jsem čekal větší vzepětí a silnější reakci, zejména v ČT. Z některých fotek jsem nabyl dojmu, že mládež je ještě na prázdninách a vypudit zlo z vlády i Hradu se snaží, pochopitelně s mladickým zápalem, lidé ve věku 60+. Ostatně nejvýraznější protagonistka Kamila Moučková s originálním heslem o vítězství Pravdy a lásky, ruku v ruce se lží a nenávistí, setkání dříve narozených Sluníček jenom podtrhla.

klokan

    Zřejmě se jedná zase o opakování obyklých rituálních obřadů momentálně vládnoucí moci k udržení se u mocenských žlabů, kdy musí tito současní tajtrlící, za nedílné pomoci jejich přisluhovačů, zvýraznit svou nezastupitelnou úlohu pří potírání jimi označovávaného zla. Ani v této souvislosti nelze samozřejmě zapomenout na klasiky světové literatury, zde konkretně na geniálního prognostika Georga Orwella a jeho předvídavé dílo, vynikající román s názvem 1984. Nám obyčejným ovčanům tedy nezbývá než se těšit na kýžený nám slibovaný nový báječný svět, předvídaným dalším klasikem SL ze západního pobřeží Atlantického oceánu, jímž se nás chystají oblažit a  smad i úplně zotročit naši aktuální veskrze mimikroví mocipáni.