Odmítám žit i umřít v rabské zemi

banany
29.3.2018 10:32
„Učím se shýbat nízko vaz a líbat důtky svého kata“, může si dnes naše republika deklamovat verše Svatopluka Čecha z jeho Písní otroka, protože se otrokem z vůle našich představitelů, pánů Babiše a Stropnického, skutečně stala. Právě v těchto dnech vyhošťuje totiž na pokyn malíčku britské premiérky Mayové tři ruské diplomaty.

A za jaký to přečin? Za ten, že se kdosi pokusil otrávit někdejšího ruského agenta Skripala, který v devadesátých letech minulého století zradil svou vlast Britanii, šest let si za tento svůj přečin odseděl v ruském vězení, a pak, v rámci výměny agentů mezi Britanií a Ruskem v r. 2010, našel nový domov v jihoanglickém městě Salisbury. V jehož parku, na lavičce, byl v dopoledních hodinách 4. března nalezen společně se svou dcerou v bezvědomí. A to údajně po útoku nervovým plynem.

To stačilo britské premiérce Mayové, aby z útoku Na Skripala a jeho dceru podle mustru Švejkova výroku: „Zabili jste nám arcivévodu, takže vám dáme do držky“, obvinila Rusko. Třebaže první a zásadní kriminalistická zásada Cui bono, čili komu to prospívá, účast Ruska na aféře naprosto vylučuje, protože Rusko poškozuje, ale na Západ jako osnovatele aféry ukazuje oběma ukazováčky, protože tomu aféra naopak prospívá. Docela jako by byla provedena na jeho objednávku.

Ale cui bono sem, cui bono tam, na tapetě musí zůstat Rusko, a to nejenže bez motivu, ale též bez důkazů, a to dokonce bez důkazů tří.

1) Nebyl dosud předložen jediný důkaz, že Skripal byl skutečně otráven nervovým plynem.

2) I kdyby otráven nervovým plynem byl, nebyl předložen jediný důkaz o tom, že se jedná o plyn ruský.

3) Nebyl předložen jediný důkaz, že za pokusem otrávit Skripala stojí Rusko či dokonce Putin, jak se vyjádřil ne zcela duševně zdravý britský ministr zahraničí.

Takže bez důkazů a jen tak od boku obvinila vláda premiérky Mayové z pokusu otrávit Skripala Rusko a vypověděla z Britanie 21 ruských diplomatů. Nu a protože takovýto trest za čin, pro který nemělo Rusko srozumitelnou pohnutku a Britanie zas důkaz ruské viny, se zdál premiérce neúměrně mírný, rozpoutala (samozřejmě s Washingtonem jako hybatelem v pozadí), fantastickou světovou kampaň za vyhazovy ruských diplomatů ze západních zemí. 33 zemí světa bylo britskou vládou vyzváno, aby se k britské vyhošťovací akci připojily a vyhazovaly ze svých území, co se třeba Rusku i jen podobá či co se tak nějak po rusku jen tak mele. A navíc byl na 22. března svoláno do Bruselu zláštní zasedání premiérů a prezidentů států EU s tím, aby zde jednotně i poslušně vyslovili názor, že za útok nervovou látkou v Salisbury je podle všeho odpovědné Rusko, a následně nahlásili premiérce, kolik ruských diplomatů se tedy chystají ze svých zemí vystrnadit.

Akce však neproběhla tak hladce, jak se čekalo. Ne samozřejmě z naší strany, premér naší vlády v demisi Babiš ukázněně zařadil naši republiku do zdravého jádra EU, které se na nic neptá, neremcá, a činí to, co je třeba, ale neprojevily kupodivu stejnou kázeň země všechny. A našly se mezi i nimi i takové, které se vymlouvaly v tom smyslu, že jim k odsouzení Ruska chybí důkaz o jeho vině, ale samozřejmě, hned jak se ten důkaz najde, přestanou se ošívat a okamžitě se pak k vyhazovu ruských diplomatů připojí.

Takto neotrocky a přitom i inteligentně – protože dobře věděly, že podobný důkaz se nikdy nemůže najít – se zachovaly tyto hrdé a nerabské země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Slovensko a Slovinsko.

Jméno naší země tedy v tomto seznamu chybí, protože nám Čechům nebylo třeba se po nějakém důkazu o vině Ruska pídit, my jsme se plně a ukázněně spolehli na kolektivní rozum a úsudek Anglosasů, Francouzů a Němců, kteří jistě dobře vědí, co činí, tak jako to věděli a byli chytří – zatímco my hloupí – i v roce 1938, kdy nás v Mnichově prodali za Hitlerův slib míru, a tím přiložili sirku k požáru II. světové války, jež zahubila 72 milionů lidí.a 12 milionů sovětských vojáků muselo padnout, aby nás Čechy vyvlekli ze stejné oprátky, která předtím zardousila téměř všechnu evropskou židovskou populaci.

A tady, na tomto místě, se srovnání jednání představitelů Rakouska a naší země na rokovaní EU v Bruselu neubráníte. Rakušané by se bez vítězství Rusů nad Hitlerem stali panským národem – zatímco my bychom bez téhož vyletěli komínem v Osvětimi. Ale oni v Bruselu prosbu Mayové o vyhoštění Rusů ze země odmítli, ale my, kteří bychom zde dnes bez Rusů nebyli, jsme jejich vyhoštění s bohorovným klidem přijali.

Existuje ještě nějaký křiklavější příklad lidské perfidity.

Narodil jsem se do Masarykovy samostatné svobodné republiky a konec mého života probíhá v republice nesvéprávné, která se s ochotou zapojuje do spolku západních zemí, jež vytrvalými provokacemi Ruska přibližuje novou válku, tentokrát nukleární. A my v tom vesele a bezstarostně jedeme s ostatními, i my tlučeme do válečných bubnů, i my vypravujeme naše vojáky k ruské hranici, jako bychom zcela ztratili historickou paměť a snad i rozum.

A já na tomto místě prohlašuji, že nechci mít s tímto šíleným předválečným tancem nic společného. Odmítám, aby moje země byla zemí vazalskou a činila tak vazaly i ze všech nás, jejich občanů.

Zvedněme se ze země, na které ležíme jako otroci, a povstaňme k životu národa svobodného a svéprávného.

Protože žít jinak za žití nestojí.

Lubomír Man

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Pan Babiš podlehl velkému tlaku, ale to ho nijak neomlouvá. Jmenovaný se třese na návštěvu prezidenta Macrona, kterou nám byl čert dlužen. Krásně jsme mohli znovu ukázat svou suverenitu, sebevědomí a zbytek husitské tradice. Celý případ Novičok nebo také Now we chok, nyní zadusíme, je tak absurdní, že připomíná odsuzování Charty 77, kterou nikdo nesměl znát, ale každý musel odsoudit. Zajímalo by mne, který z třiadvaceti vyhoštěných diplomatů je původcem otravy a zda vyhoštění je ten pravý trest za takový zločin.

Doufám, že by nás Němci neprohnali komínem v Osvětimi, protože většina z nás má lepší severské geny než například Němci ze Sudet. Nechápu, proč autor nezmínil také oběť 300tisíc našich předků.

1rytir

Pane Mane, souhlasím a dodám, že nejen Babiš se Stropnickým, ale mnozí další čeští poslanci, ty sociálnědemokratické samozřejmě nevyjímaje, a k tomu valná většina evropských lídrů jsou s využitím slov profesora Koukolíka obyčejní deprivanti! Tedy lidé z nějakých příčin s ohledem na normalitu nepovedení! Prostě hlupci u koryt! Oni a s nimi mnozí další, mají asi na očích moc tmavé brýle a nevidí tedy, že díky nim svět sklouzává k válce! Proto si také neuvědomují, že kvůli jejich politice všichni skončíme v pekle! I s nimi. Vyřídit si to s nimi až tam, ztrácí smysl. Něco jiného je jim to dát znát hned teď! Ale našinci budou raději tančit na palubě Titanicu, anebo se zařadí do průvodu na podporu marihuany. Bohužel. Takoví jsme, my dobří rodáci.

Roland Olbert

OMLOUVÁM

se poslancům  za KSČM,  neboť jsem  si předem neověřil  ten fakt, že během projevu  P.Ryana ve Sněmovně, byly lavice poslanců uvedené strany, prázdné.   Děkuji.

Roland Olbert

..." Existuje ještě nějaký křiklavější příklad  lidské  perfidity.."

Těch příkladů  podlostí, zrádností  a především  pokrytectví, to  je každodenní realitou  pro toho, kdo sleduje  veřejné dění  u nás a ve světě. Včera jsem si  vyslechl  na youtube  celý záznam z vystoupení  předsedy  Sněmovny reprezentantů USA, pana Paula Ryana, který svou soukromou návštěvu ČR  využil i k návštěvě  Parlamentu, kam  byl pozván. (Prý, tak si předem připravil projev, takže se pozval sám - můj  názor).

Samotný projev, připomínající mně dobu "Na věčné časy  a nikdy jinak"  nestojí za komentář, ale to, co následovalo.

Bouřlivý potlesk  a k tomu všichni povstali, aby  tak vyjádřili, co ?!

Hlubokou úctu, nebo pokoru před agresivní zahraniční politikou USA, kterou vnímám jako zločinnou.

Nebo zde hraje určitou roli  genetická zátěž  těch, jejichž  dědové byli tak horliví  za Protektorátu, nebo těch, jejichž  otcové a také oni sami  se klaněli komisařům z Moskvy a o to více dnes Rusko nenávidějí. (Příkladů netřeba)

Nebo je to jen obyčejný pud  sebezáchovy, nevybočovat  a kdo neskáče, není  Čech.

KDO  tleskal a povstal z vlastního přesvědčení ?!

Celé to panoptikum, včetně komunistů - že se nestydíte, tak potvrdilo, že souhlasí se vším, co  se děje pod taktovkou USA, ať  už jsou to agrese ve světě, nebo  mediální  štvaní a provokace  proti Ruské federaci.

Doporučuji, podívat se  někdy na záznamy vystoupení různých  politiků  a státních  návštěv v německém  Bundestagu. Tam se netleská  každému, tam se i některé projevy zcela ,nebo zčásti  ignorují  bez potlesku, natož aby poslanci ještě vstali.

 

schlimbach

Pane Mane, stoprocentně s Vámi souhlasím!