V Paříži se střílelo pod falešnou vlajkou?

paul craig roberts rt
12.1.2015 14:00
Vezmu-li v úvahu kolik skutečných žurnalistů na válečných frontách – nikoli tedy karikaturistů v Paříži – bylo Islamských státem Washingtonem zorganizovaným a financovaným, už popraveno, včetně nafilmovaných stětí hlav, pak pro mě mediální vřava, rozpoutaná po incidentu v Paříži, nese všechny znaky skvěle připravené a sladěné akce, píše na svém serveru člen někdejší Reaganovy vlády ve funkci náměstka ministra financí P.C. Roberts.

Dále Roberts píše“ Ať už byla provedena pod cizí vlajkou či nikoliv, je dnes využívána pro velmi široký účel a ještě lépe řečeno účely, mezi nimiž se jako nejdůležitější jeví přivést Francii zpět na tutéž oběžnou dráhu, na které krouží Washington. Francouzský prezident Hollande totiž prohlásil, že sankce proti Rusku by měly být časově ohraničené, čímž se ztotožnil spíš s hospodářskými zájmy své země, než se zájmem jediného světového hegemona. Dalším účelem akce je přiškrtit sílící evropské sympatie pro Palestince a postavit Evropu zpět po bok Izraele. A ještě dalším je zarazit rostoucí nesouhlas Evropy s dalšími americkými válkami na Středním východě. Američtí neokonzervatisté zde totiž své účinkování ještě neskončili - Syrie, Iran, Hizballáh a Saudská Arábie ještě stojí. A může být samozřejmě ještě řada dalších důvodů, které mi nejsou zatím zřejmé.

Moje doporučení je tedy následující, končí svůj text americký poliitk a dodává: Nevěřte tisku ani televizním médiím a myslete! Američané doplatili na svou neschopnost myslet tím, že mají na krku už třináct let válek a policejní stát.

 

Přeložil: Lubomír Man.

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Dobrý večer pane Mane i Štingle. Pane Mane, jako obvykle, výborný blog. Již dnes se těším na Váš další :)

Vladimír Štingl

Komu to slouží? V čí prospěch..... Pane Mane, dobrý večer. Komentářů k nesmyslnému vraždění je jako "obvykle" tisíce, teorií též, názorů též. Ale Vaše info je přesně tím, co je zásadním OTAZNÍKEM tohoto šílenství. Nechápu, že by se našel takový primitiv a fanatik, který jako neřízená střela v duchu myšlenek islámu a to i toho "radikálního" bude uprostřed Paříže vraždit. Vždyť i ten nejprimitivnější fanatik, když dokáže "vstřebat učení a myšlenku" vražedného džihádu a "islámu" si musí být vědom, že to jeho víře a jeho "soukmenovcům" přinese pouze nenávist a reakci, která bude devastační.....

Devastační právě pro ty nejslabší, na okraji společnosti, současně též i ty, kteří se z jakékoliv společenské třídy, vrstvy (nebo jak se to "správně" říká...) dokáží postavit proti odpornému společenskému zřízení zavedenému díky americké imperiální a zednářskofašistické politice pod názvem "globalizace, volný trh svoboda, demokracie, " ve valné části současné civilizace.....

Smrt islámskému státu vyhlašuje kdejaký chytrolín, ale co vyhlašovat smrt těm, kteří jsou u podstaty a příčiny šílenství v Afghanistánu, Iráku, Sýrii, Egyptu, Ukrajině, bývalé Jugoslávii, Palestině apod. a dnes i Paříži....??? NIC..... A při fízlování na každém kroku v současné "civilizované" Evropě, coby žáčka amíků.....?? A v čele "protestů" proti "terorizmu" se prezentují ti, kteří to vše inscenují, připravují, platí a organizují.  Zadupat "Islámský stát"??? Co to je? Jak vznikl? Kdo to umožnil a čím? A JSOU VŮBEC PRAVDIVÉ INFORMACE, KTERÉ NÁM POSKYTUJE ten novinářský hnůj, který s ohledem na naši bídnou možnost porovnání reality a toho jak nás ta novinářská svoloč informuje o dění v Čechách a na Moravě...... JIM PŘECE NELZE VĚŘIT, LŽOU, MLŽÍ, ZKRESLUJÍ  o nás NÁM a natož, když je to servírováno tou fašistickou propagandou o americkém "boji" proti terorizmu.....dnes i ve Francii, Evropě....  LZE VĚŘIT???  A OBĚTI...??? Stále stejné jako v Bělehradě, Sarajevu, Kyjevě, Oděsse, Iráku, Afghanistánu, Sýrii, Palestině - ti obyčejní, nezajímaví, bezvýznamní - ALE LIDÉ!!!

Opět skvělá info a důvod k VELIKÝM pochybám...... Je třeba ulici vyblbnout, zmanipulovat strachem, psychicky, fyzicky a lidsky zmasakrovat a ovládat..... Doufejme, že lidé chápou, že to není tak jak je nám předkládáno. Tragédií je, že i na VaVě jsou "hrdinní" bojovníci, kteří nejdříve "likvidují" a pak přemýšlí - a je bezvýznamné zda se jedná o "nás" bez nás nebo o těch "zlých" bez nich. Že je vše organizované a připravené je nezpochybnitelné. OTÁZKOU JE KÝM a PROČ...... Že by "zkopírované" 11. září....????

Pane Mane, klidný večer. Zdravím Vás.