P.C. Roberts: Trump vlezl do pasti, nastražené mu establishmentem

craig roberts 0717
26.7.2020 13:42
Michael Horowitz, generální inspektor amerického ministerstva spravedlnosti, pokračuje ve svém útoku na prezidenta Trumpa, který tohoto zrádce zcela nepohopitelně ponechává stále v úřadu.

Horowitz je operativcem Demokratické stany, který s dopomocí aféry Russiagate kývl před časem demokratům na jejich snahu zbavit zemi prezidenta Trumpa s pomocí vymyšlené aféry Russiagate. A web the Hill se k hnutí svrhnout Trumpa a „bílou Ameriku“ nyní pohotově přidává: thehill. https:// com/policy/national-security/508737-doj-watchdog-to-probe-allegations-of-law-enforcements-use-of-force?userid=439965

Nyní tento Horowitz, zodpovědný za pokus svrhnout prezidenta z úřadu, vyšetřuje údajné použití síly pracovníky federálního vymáhání práva proti „protestujícím“ ve městech Portland a Washington.

Řečeno jinak: jestliže místní demokratické vlády ODMÍTNOU použití policejní moci státu a místních vlád při ochraně majetku a životu lidí ze strany vzbouřenců a rabujících živlů, označovaných presstitutkami jako „pokojní protestující“, takže na místo je nutno povolat federální policii, obrátí to mediální presstituky na „Trumpovo nepřiměřené použití síly.“

Jak jsem psal už před lety: Trump Washingtonu nerozumí a obklopil se vládou, která je vůči němu a vůči Americe v opozici. Kterýmžto způsobem se ve své vládě nechal uvěznit.

Je třeba porozumět tomu, že oficiální postoj vládnoucího establishmentu je ten, že bílá Amerika je zlo, které musí být svrženo. A nazíráno z tohoto hlediska to, co je klamavě označováno jako „mírové protesty“, jsou ve skutečnosti revoluční činy, jejichž smyslem a cílem je ponechat bílé Američany a jejich majetek před násílím nechráněn.

Jestliže pak Trump vystoupil, aby bránil to, co stát a místní demokraté bránit odmítli, měl už establishment připravené své mediální děvky, které prezidenta označily za zlo, stavějící se do cesty revoluci nazývané „mírový protest“. Nu a Trump tam sedí a v těchto dnech dává své vládě svolení k tomu, aby ho vyšetřovala.

Nadmíru důvěřiví Američané se musí už jednou probudit a porozumět tomu, že Trump má své nominanty, čili lidi, které on sám jmenoval, na ministerstvu spravedlnosti a na ministerstvu vnitřní bezpečnosti, kteří ho nyní vyšetřují ve věci dodržování zákona a pořádku v USA. Že on sám jmenoval generálního prokurátora a ředitele vnitřní bezpečnosti, kteří z uřadu dosud nevyhodili ty zpravodajce, kteří nyní ohlásili , že budou Trumpa vyšetřovat v záležitosti zachování práva a pořádku ve Spojených státech.

Není už zkrátka naděje pro Ameriku.

P.C. Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Rozhodne súhlasím s tým, že D. Trump vliezol do " jamy levovej " bez toho, aby poznal politiku elít, aby mal široký tím oddaný jeho názorom. Za druhé, celú svoju kampaň viedol ako bubeník, ktorý ide s bubnom na zajace. To znamená, že dal možnosť oponentom sa na neho pripraviť. " Vyzvoniť " verejnosti plány, ktoré sú v rozpore s tradičnou americkou politikou - napr. vzťah k RF, mu boli osudným. Už od čias volebnej kampane je ostrakizovaný a obmedzovaný vo všetkom. Trumpova vláda je neschopná, alebo odmieta zmeniť pravidlá zaužívané v americkej politike a zapísané v hlavných strategických dokumentoch. Členovia Trumpovho tímu sa striedajú ako na bežiacom páse. Z priateľa sa na druhý deň stáva nepriateľ. O bezprecedentných mediálnych útokoch už netreba hovoriť. V takejto atmosfére nepracoval ani jeden americký prezident.  

Každý americký prezident viac - menej ignoroval domáce problémy - až na D. Roosewelta. Viac lepili diery v probléme, než zlepšovali cieľavedome  spoločenský systém. Podobne tak robí aj Trump : " chytá tigra za chvost ", láta diery v ekonomike, reaguje až na vzniknutý problém - namiesto toho, aby problém predvídal.

Jedno mali prezidenti spoločné  a vyplýva to aj s pridelenými právomocami  - riadenie zahraničnej politiky a vyvolávanie konfliktov v zahraničí. Trump to nazval : " USA už nebudú svetovým policajtom  ". Tým de facto nahlas priznal doterajšiu zahraničnú politiku USA. Aj bez neho sa vedelo , že je to tak.

Je obdivuhodné, že už bol stokrát " na lopatkách ",  doteraz zakaždým oddialil K.O. Musí mať priam náboženskú vieru v seba a vo svoje idee. Asi je toho schopný len jeden typ politika -  narcista.