Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský by měl okamžitě rezignovat

rychetsky
30.11.2020 08:42
Každý soudce musí být z principu a všech kodexů nejenom nezávislý, ale i objektivní, nepodjatý, nestranný a nesmí dělat v žádném případě politiku.

Není to poprvé, co se nejvyšší soudce v soudní hierachii našeho státu Rychetský veřejně velmi závažně plete do aktivní politiky a pronáší své soudy, moudra k aktivním politikům. Že je to v přímém a závažném rozporu s jeho funkčním posláním, si, jak je vidět, hlavu nedělá. Lidově řečeno, nevidí si do úst a plká své odsudky horem - dolem, aniž by k tomu měl jakékoliv revelvantní důvody, o těch kodexech a elementární slušnosti, etice soudce ani nemluvě.

Bez veškeré úcty, kterou by si za normálních okolností předseda Ústavního soudu zasluhoval, lze o něm říct, že je zaujatý mluvka a poměrně dost nenávistný člověk. Takové, žel, vysílá směrem k veřejnosti člověk, který by měl být zárukou nestrannosti a objektivity.

Rychetský zcela otevřeně hraje s demoblokem, pražskokavárníky a dalšími politickými silami ve státě, Senát v současném složení nevyjímaje, podlou a špinavou hru AntiBabiš a AntiZeman. Přiléváním svých kýblíků špíny na naše nejvyšší ústavní činitele, prezidenta a premiéra republiky, podněcuje uměle vyvolanou nenávist k nim ve veřejnosti, ve společnosti. A dává jí, už jenom z titulu své funkce, značnou váhu, podsouvá tu nenávist především méně přemýšlivým, méně informovaným a v přirozené, dané autority věřícím občanům. Takové to - "no, když to teda už říká předseda Ústavního soudu ...".

Někteří, v tomto případě v nezasloužené úctě k tomuto soudci, vzhlížející občané jsou manipulovaní a doslova poštvávání proti prezidentovu a premiérovi člověkem, který opakovaně veřejně pošlapává a až plive na vážnost a respekt svého úřadu, nemluvě o poslání soudce.

To se to podávají rovněž nectihodnými senátory ústavní žaloby na prezidenta, také na vládu, když mají svého zastánce a spolubojovníka na postu předsedu toho Ústavního soudu. Každý elementárně a průměrně vzdělaný člověk, občan, musí už při trošku bližším náhledu do tohoto marastu vidět, že tady jakákoliv spravedlnost, nazaujatost a nestrannost prostě být nemůže.

Pavel Ryhetský by měl co nejrychleji podat rezignaci a odejít ze svého postu. Nemá, nemůže mít už žádnou důvěru a čest soudce, protože opakovaně porušuje elementární zásady výkonu této své funkce.

Představí-li si běžný občan, že tento člověk by měl rozhodovat v jakékoliv kauze, ztížnosti a udání na prezidenta a premiéra republiky, při své otevřené, veřejně hlásané nenávisti a nepřátelství k nim, tak ho jímá hrůza.

Má-li Pavel Rychetský ještě alespoň zbytek charakteru, cti sám k sobě, odejde sám do jistě zaslouženého odpočinku. Zasloužil se o něj za minulého i současného režimu, kdy vždy věrně sloužil a nenávistně pomáhal destabilizovat společnost. https://www.novinky.cz/.../necekal-jsem-ze-v-cele-vlady...

Názor běžné, řadové občanky. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

    Vlastně ÚS, všelijací ombdusmanové, ti kteří se nechají titulovat ochránci lidských práv, představují výraz falešnosti a pokrytectví vládnoucích vrstev společnosti. Jaká vlastně my řadoví občané máme lidská práva v nynějším coronafašismu. Držet hubu a krok, nechat si vymývat mozek zbohatlickou propagandou. Mezi našimi papaláši se samozřejmě vyskytují, dílčí rozpory v bojích o co nejlepší místa u mocenských koryt. Ovšem ve svém úsilí o manipulaci s námi, abychom se stali poslušnými ovečkami, nechávajícími se poslušně stříhat a přesně v řadách se odebírat na naši poslední porážku, kdy jsme považování za nadbytečné, kdy dle úvach, postačí k uživáení a zajištění dobrého životatěchto našich vykořisťovatelů zlatá 1,5 miliarda ovčanů a ostatní jsme určeni k likvidaci. Již nám to tyto lidské chamtivě odporné zrůdy otevřeně sdělují, na co vlastně čekáme až na ohloupí všelijakými vakcinami a posléze utratí !!!???. Nelze se již nechat dále tímto chamtivým póvlerm lidstva dále ohlupovat a ožebračovat a za nezbytné se jeví postavit se jim na jasný odpor. Potupující roušky, testování a očkování nechť si užívají tito zrůdní hnusáci. Očkoování proti coronovairu, prý bude jakž takž bezpečné, zdarma a dobrovolné. Bohužel páni Rychetští, Zemanové i Babišové, Prymulové představují pro nás větší či menší nebezpečí, ale jasně všichni včetně naprosté většiny vrcholných politiků, podporují nové světové pořádky nastolované světovou finanční oligarchií. Zvláště většina naší vrchnosti se stala slouhy globalistů uz pilnosti a toliko nás ohhlupují a korumpoují, fakticky proti  zájmům k prožití byť  materiálně skromného, ale svobodného života,  jako obyvatel svébytného národa.  Žvanění našich politiků a jejich podržtašků, lze považovat za faleš, mnohé řeči a skutek utek, povětšině jim jde jen o ta jejich koryta. Kupříkladu coronovarem již ná terorizují a šikanují již přes rok a nemíní přestat, přičemž jim nejde o naše zdraví, ale o prachy, které dostávají za poslušné plnění rozkazů od jejich vodičů z Bruselu, Berlína atd. Tedy dnes po poledni v centru Prahy budeme fandit čertům, andílkům a Mikulášům, kteří budou protestiovat proti nynější zrůdné protikoronavirové totalitě.

 

Jiří Volný st.

Ústavní soud, nikým nevolená třetí komora, škodí naší zemi už od svého zrodu. Pan Rychetský je pouze typickým představitelem této instituce. Připomínám, že drtivá většina občanů žádala zrušení církevních restitucí, ale soud udělal radost hrstce prelátů. Stejně po skončení vyplácení našich peněz budou natahovat ruce, protože se jim kostely a statky budou rozpadat.{#emotions_dlg.sealed}