Revoluční prsa jsou „Béčka“

Angelina Diash
12.1.2018 22:31
Donedávna jsem netušil, že velikost ženských ňader je nepřímo úměrná revolučnímu zanícení jejich nositelek.

Ale stále se opakující snímky dívek – „revolucionářek“ - usilujících o nejrůznější politické a sociální změny protesty podpořenými odhalením horních polovin jejich těl mi dávají za pravdu, že skutečně revolučními myšlenkami, až na naprosté výjimky, oplývají pouze ženy s ňadry do velikosti B.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/270051-sexualni-otroctvi-je-fasismus-protestovaly-polonahe-ukrajinky-v-hamburku.html

Co vede tyto dívky a ženy do aktivních, často i značně rizikových politických protestů není dosud vyzkoumáno. Pravděpodobně za tím stojí jejich nevyčerpaná "ňaderná energie". A tak se s nimi nejčastěji můžeme setkat na dvou místech: Na nejrůznějších manifestacích a na klinikách plastické chirurgie.

Tento můj názor dnes potvrdila rychle se polotělně obnažící Ukrajinka, která se ve volební místnosti vrhla na současného českého prezidenta Miloše Zemana. Předpokládám, že o pokus o znásilnění nešlo, takže pravděpodobně bude obviněna pouze z výtržnictví.

https://www.irozhlas.cz/volby/milos-zeman-prezidentske-volby_1801121514_ako 

Protože mi připadá nespravedlivé, aby za práva žen a politické změny bojovaly pouze "béčkařky", vyzývám tímto veřejným dopisem i ostatní dívky a ženy disponující ňadry o velikostech dalších písmen abecedy k solidárnosti. Pomůžete tím dobré věci.

Václav Husák

P.s.: Prosím tímto organizátorky všech akcí tohoto typu o průběžné zasílání informací o místě a času jejich konání, abych je mohl přijít v jejich revolučních snahách osobní účastí podpořit.

 

Na snímku Ukrajinka Angelina Diash z hnutí sextrémistek Femen.

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).
Klíčová slova: volby, výtržnice, Zeman

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.