Šéf špionů se prořekl

5 kanal
12.10.2014 12:33
proč se kolem sestřelení letadla nad Ukrajinou najednou pouze mlčí? Mlčení rovná se mlžení... Jakápak dohoda byla uzavřena o "jednotné" zprávě o příčinách této katastrofy?

Šéf špionů se prořekl

 

Dovolte, abych pro ty, komu tento článek unikl, umožnil jseho doslovným přetiskem získat zajímavou informaci:  

Šéf Služby bezpečnosti Ukrajiny (tajné služby) Valentyn Nalyvajčenko se v interview televizní stanici »5. kanál« prořekl.

Horoval pro vyšetření katastrofy malajsijského letadla na východní Ukrajině, vyzýval mezinárodní vyšetřovací tým k »nalezení zbytku ruské střely vypálené z raketového komplexu Buk-M na místě neštěstí«. Výraz Buk-M vícekrát opakoval.

Ruská armáda nedisponuje žádným komplexem Buk-M. Jedná se o verzi, kterou modernizovaly (prý nepříliš úspěšně) ukrajinské továrny a má ji ve výzbroji pouze ukrajinská armáda, konstatovalo včera ruské ministerstvo obrany. Modernizace probíhala tajně, nebyl o ní informován ani konstruktér komplexu, ani výrobní závod, který originální zařízení produkuje. Existence Buku-M byla Kyjevem potvrzena až ve chvíli, kdy ruské ministerstvo obrany dalo najevo, že o ní ví.

Komplexů Buk-M má Ukrajina asi 70, především jimi disponuje 156. dělostřelecký pluk. V den katastrofy - 17.července - s nimi prováděl výcvik a »nešťastnou náhodou« jednu raketu vypustil. Tento fakt potvrdilo týden po katastrofě ukrajinské ministerstvo obrany, ovšem jen nakrátko. Informaci zveřejněnou na webových stránkách rychle popřelo a nechalo vymazat z internetu, uvedlo ruské ministerstvo obrany. Obvykle »utajený« Nalyvajčenko v létě vyvolal skandál, když nechal prakticky rozprášit list Vesti, který napsal, že dcera »hlavního špiona« si najala v New Yorku velmi drahý byt. Informace byla pravdivá, to ale Nalyvajčenka nezastavilo, šéfredaktora nechal obvinit z protistátní činnosti. Konec dosloného citátu.

Proč se kolem sestřelení letadla nad Ukrajinou najednou pouze mlčí? Mlčení nahrazuje mlžení?

Je za tím "dohoda", kterou uzavřela Ukrajina, Malajsie, Nizozemí a Velká
Británie? Dohoda o tom, že výsledky vyšetřování o pádu letadla MH17 budou
zveřejněny pouze po JEDNOMYSLNÉM souhlasu všech těchto čtyřech států!


 


 

antoninsebek
1/ Mám rád češtinu. (Proto mě píchne do oka, když je někde napsáno například O mne místo správného o mně). \r\n2/ Rád si vytvářím vlastní názory. A to z faktů, nikoliv z nějakých nápověd.\r\n3/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.