Šíbr Pokorný žaluje Erica Besta

erik best
31.7.2018 12:17
Pražský advokát a politický šíbr Radek Pokorný žaluje v Praze žijícího amerického novináře Erica Besta. U soudu se mají sejít již zítra ve středu.

Pokornému se nelíbí jeden z Bestových  článků, ve kterém se píše o údajném vlivu advokáta na výsledek výběrového řízení na mýto a jeho  stranění  současnému provozovateli firmě Kapsch.

Best své úvahy publikuje na portálu   Final Word a zpravidla velmi informovaně a přesně komentuje situaci v Česku, byť ne vždy je opírá o konkrétně uvedený zdroj.   Pan advokát  by chtěl vysoudit 200 tisíc na samotném novináři a dalších 200 tisíc na společnosti  E.S. Best s.r.o., která vydává Final Word.

Je dost zásadní otázkou, zda Erich Best mohl přítele Bohuslava Sobotky a šíbra Radka Pokorného dehonestovat. Pokorný by možná měl spíše žalovat sám sebe. Kapsch totiž není jedinou kauzou, ve které se v kontroverzních souvislostech jeho jméno vyskytuje. Pokorného jakoby sporné události přitahovaly.  Například také privatizace OKD a tunelování podniku Zdeňkem Bakalou. 

Je jisté, že  to  není   Eric Best, kdo do takových situací Pokorného staví.

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.