Podlé znežívání pandemie COVIDU k politickým prasárnám

divoke prase
13.10.2020 07:33
Někteří politici opozice, ve své zuřivé nenávisti k vládě a k hnutí ANO, jehož volební preference jsou konstantně nejvyšší po celou dobu od posledních parlamentních voleb, podle, nechutně zneužívají současné pandemie COVIDU19 ke vskutku politickým prasárnám a neštítí se opravdu ničeho.
Hlásná trouba opoziční demožumpy, naše/jejich Česká televize je jim v tom více než nápomocna, ona a její aktivističtí redaktoři a redaktorky, moderátoři a moderátorky, to celé nechutné politické divadlo přímo režírují, píšou k němu i scénáře.
 
To, že ČT již dávno není veřejnoprávní televize ve slova smyslu nezávislá, objektivní a nestranná, ví snad každé malé dítě v tomto státě, každý rozumný a nezaujatý občan, divák, koncesionář, to jest jejich de facto zaměstnavatel. Ten, kterému se zaměstnanci arogantně a neskrývaně vyšklebují do tváře a ani trošku se nesnaží skrývat, že jím pohrdá a navíc ho manipuluje, podsouvá mu podprahově, ale i zcela otevřeně, co si má myslet, de facto říká na rovinu co si myslí, byť to logicky není pravda. Nějaký, byť sepsaný, etický kodex a především slušnost ponechat divákovi, tomu svému zaměstnavateli, možnost utvařit si ze sděleného vlastní názor, tak to je jim naprosto jedno, šumák, u prodloužených zad. Prostě se občanovi, dívakovi, koncesionáři řekne ústy zaujatých politických aktivistů z řad moderátorů a redaktorů, co si myslí a jaký má názor. Tečka. Žádná diskuze, žádný jiný názor není přípustný, což podtrhují a umocňují selektivně vybíranými hosty z řad opozičních politiků, kteří vše potvrdí a také národu sdělují, co si myslí, přesvědčuje je o tom, že jedině jejich názory jsou ty správné a pokud náhodou někdo smýšlí jinak, je bloud a mýlí se.
 
Momentálně se s veškerou úporností, které jsou schopni, zaměřila opoprávní ČT a její aktivisté na přesvědčování občanstva, že vládě nevěří a nerespektuje ji, přesně v souladu s politiky opozice, kterým dává, jak jinak, obrovský prostor, naprosto nevyváženě, k souznělým hlásáním svých nenávistných k vládě a hlavně k premiérovi, prohlášení a doslova prskáním jeduplných invektiv, lživým nařčením, smyšleným obviňováním, prostě vše a za každou cenu proti vládě. Jsou tady ale miliony občanů, kteří vládě věří a respektují ji. Ty ale zřejmě ČT a opopolitici nbepovažují, žel, za lidi.
 
To zákeřné až, zlomyslné zneužívání současné koronavirové situace v zemi je jejich strategie neutuchajícího a neúnavného boje proti vítězi politického klání, který je o tolik úspěšnější, proti vládě vzešlé ze svobodných, demokratických a řádných voleb. Prohráli, tak zvolili program AntiBabiš, podrážejí mu nohy kde jenom mohou, vrážejí mu kudly do zad, chovají se nečestně, nesportovně a hlavně strašlivě nenávistně. Protože zase by rádi ke korytům a k provozování své odkláněcí, zlodějské politiky. Kterou jim ten nenáviděný Babiš zatrhl, odstavil je od krmelců.
 
Všichni tihle zlořádi přitom tak strašně rádi mluví za všechenlid, za všechny občany, byť se mýlí, vlastně celkem obyčejně lžou. Navíc projevují sprostou neúctu a pohrdání těmi občany, kteří mají jiný názor, kteří je nevolili, ty politiky demožumpy; kteří se nenechají manipulovat a ovládat arogantně až zlými redaktory, aktivisty ČT.
 
Zrovna tak, jako nově se vylíhlá hejtmanka Středočeského kraje, která snad ještě ani oficiálně mandát hejtmanky nemá, ale už se špinavou nenávistí vzkazuje našemu demokraticky zvolenému prezidentovi nechutnosti. Prý ho ignoruje (https://cnn.iprima.cz/ignoruji-vas-pise-nova-hejtmanka...). Takže ignoruje i jeho voliče, občany Středočeského kraje, kterých bylo mnohem víc, než voličů, co zvolili jí. (Václav Stejlík - STAN volilo ve Středočeském kraji teď necelých 100 tisíc lidí. Prezidenta volilo v kraji 330 tisíc v roce 2018. Hejtmanka za STAN Petra Pecková bude ignorovat prezidenta i jeho voliče! Tomu se říká zastupování občanů kraje?) Paní skorohejtmanka Pecková zasmrděla svým vplutím kanálem do vyšší politiky a bezesporu je na sebe hrda. Hnus.
 
Zcela na místě je otázka, co si to tihle nenávistní, sprostí až politici opozice vůbec dovolují vůči hlavě státu, vůši občanům, voličům? Kde jsou hranice, které ještě nepřekročili ve své nevychovanosti, hulvátství a sprostotě?
 
 
Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jaromír Petřík

Dobrý den, paní Chrásteková,

ono nejde o nic jiného, než o neustálý pokus o svržení naší vlády. Díky tomu, že většina našich občanů nešla a volit a hodně si jich myslí, že když volili STAN, že volili skutečně nezávislé starosty a politiky, ale ve skutečnosti mají STAN pod kontrolou šlechta, církve a sudetští Němci. Stačilo si poslechnout Víta Rakušana, který se naparoval, jak vyhráli volby. A jasné je, že vlastizrádci, kteří ovládli ČT budou dávat maximální prostor těm nejhorším dryáčníkům (Němcová, Petr Fiala, Stanjura), protože o nic jiného než o převrat jim nejde. Za tuto situaci si ovšem můžeme sami, že nechodíme k volbám a nezajímáme se o politiku.

On se totiž zdařil převrat na Slovensku, kdy podobní lidé ovládající slovenská média dostali do ulic Slováky při vraždě Kucjaka a jeho snoubenky, aby svrhli Fica a rozvrátili Smer (Kiska jako nejvyšší předestavitel státu přitom musel zůstat za geroje). Tot se jim podařilo, poté vychválili Čaputovou a OLANO a Slováci, aniž se nadáli tam mají vládu, která nakupuje americké zbraně, zve na Slovensko americké vojáky, odsuzuje do vězení politiky s jinými názory (Kotleba), prostě "demokracie" západního střihu jako vyšitá. A o toto jde i u nás, ale Zeman s Babišem jim stojí v cestě, prot jsou tak strašně vzteklí a agresivní.

Růžena Chrastekova

Dobrý den pane Sedláčku, děkuji za komentář a hodnocení. Česká televize, dle mého názoru, už jede na hraně trpělivosti a tolerance občanů - koncesionářů. Očekávám, že nejpozději do roka se tam musí něco stát, něco změnit a zo že od podlahy až ke komínu. Pěkný den přeju

paysan

Paní Chrasteková, pěkný a pravdivý článek. Snad jen stran České televize a toho, že my všichni jsme de fa facto tamních zaměstnanců zaměstnavateli bych doplnil povzdech, že zaměstnavateli sice jsme, ale bez jakýchkoliv možností a pák přimět své zaměstnance k plnění toho, co dělat a jak mají. V tom případě je ovšem něco hodně špatně!