Všem českým válečným štváčům, zakomplexovaným řiťolezům, podporovatelům fašismu.

obrazek
9.3.2014 01:12
To, co se děje na Ukrajině nemá obdoby v odezvě českých politiků, veřejně činných osob a dalších, kteří se domnívají, že lze i nadále tolerovat zvrácené praktiky Západu v rozvracení svobodných států.

Domníváte se vy Zaorálci, Bursíci a vám podobní, že to svinstvo, které bylo na Ukrajině rozehráno ukecáte tím, že budete neustále plivat a nadávat na Rusko, že budete z Ruska dělat agresora bez ohledu na realitu a veřejně dostupné informace?

Vy, kteří jste dokázali naši zemi rozvrátit během 25 let, zotročit obrovské množství našich občanů máte tu drzost hovořit o demokracii, o právu národů na sebeurčení?

Na Ukrajině vámi podporované síly vypustily džina fašismu a nacismu, tento je již v pučistické vládě, kterou jste legitimizovali, bez ohledu na přání Ukrajinců, bez ohledu na přání dalších národností, které na Ukrajině žijí. EU připravila ekonomicky likvidační dohodu pro Ukrajinu a když ji Janukovič nepodepsal, rozpoutali jste peklo, bez ohledu na to, že jen chtěl, aby ekonomický dopad na jeho zem byl rozložen na delší časové období. I toto zamlčujete, jakobyste měli jen vy právo diktovat druhým národům, jak mají žít.

Můžete řvát sebevíc, vinu ze sebe za tento konflik nesmyjete. Plivete na Rusko, na ruský národ, když díky jeho obětem ve 2. světové válce jsme zde my, naši rodiče, naše děti, naše budoucnost. Za rok 1968 jste schopni Rusko nenávidět až za hrob a k našim "přátelům" na Západě, kteří nás zaprodali již nekolikrát a nejen v roce 1938 ale i v 1968 se lísáte a lezete jim do konečníku, hrbíte lokajský svůj hřbet a domníváte se, že další národ musí se hrbit jako vy před zvůlí a pokrytectvím Západu. Irák, Afghánistán, Libye, Sýrie, nyní Ukrajina, kolik ještě zemí bude muset být rozvráceno a zničeno, než vám dojde, na jaké straně vlastně stojíte, koho podporujete?

Ve své stupidní nenávisti vůči všemu ruskému se neváháte spojit ani s fašismem a nacismem, jen abyste ukojili svoji zvrácenost? Je mi hanba za vás.

Na Ukrajině nebude klid, dokud EU a USA nezačnou realisticky jednat, neuznají svoji chybu v rozvrácení Ukrajiny a nepožádají Rusko o spolupráci a dohodu ve společnék postupu. Ukrajinci si sami musí rozhodnout o sobě ve svobodných volbách. Svobodné volby ale nebudou, dokud budou zemi ovládat ozbrojení fašisté a nacisté, které jste legalizovali v pučistické vládě. Někdo je musí odzbrojit, musí vzniknout vláda národního porozumění, která dovede zemi do voleb. Můžete řvát jako pominutí, ale bez toho, co jsem napsal se situace jedině dál vyostří, protože jedině smyslů zbavený a šílený člověk si může myslet, že fašistická na puči vzniklá vláda dovede jakoukoliv zemi do svobodných voleb.

Nejde jen o politiku, jde i o ekonomickou budoucnost Ukrajiny. Ekonomicky obnovit Ukrajinu bez Ruska také nepůjde, ať se vám to líbí nebo ne. V Rusku mají ukrajinské firmy odbyt, mají propojenou s Ruskem infrastrukturu a jistě rádi dodají vše, co vy svým tupým řeven v obchodě s Ruskem nyní likvidujete.

Vy jste schopni díky svému pokrytectví dohnat svět do války, jen abyste nemuseli přiznat, že ten bordel po vás, co jste nadrobili na Ukrajině, bez Ruska do pořádku nedáte.

Rád bych věřil, že náš národ konečně procitne, že si dokáže zjistit pravdivé informace, které v našich sdělovacích prostředcích nemá možnost získat nejen o Ukrajině ale i o jiných výsledcích pokrytectví Západu o akcích, které vy podporujete, svým tupým pokrytectvím legalizujete a konečně vás při volbách vyžene z Parlamentu, abyste již nemohli škodit národu.

Přeji vám, abyste si užili to ponížení, kterého se vám dostane v momentě, kdy se Západ s Ruskem dohodne, jak jsem výše napsal. Že se dohodne, je nad slunce jasnější. Za blbce zde zůstanete vy a dobře vám tak. Smutné je, že to ponížení se dotkne celého našeho národa, díky Vám. Mohli jsme v tomto konfliktu, o který jistě ukrajinský národ nestál, stejně jako ruský národ vystupovat v roli usmiřitele, mohli jsme aktivně jednat o skutečné dodržování mezinárodního práva na všech stranách, mohli jsme být zprodtředkovatelem míru a spolupráce mezi národy. To už nejsme a nebudeme. Díky vašemu pokrytectví.

Vy, co k tomu všemu jen mlčíte, nedivte se, když se vás zítra nebude již nikdo na nic ptát -(

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

lubomirman

Gratuluji, pane Schlimbachu. Víte, mám podezření, že oni všichni ti rusotřískači podvědomě svoji existenci na tomto světě nenávidějí, no a protože právě Rusáci jim tu jejich existenci vítězstvím nad Hitlerem zajistili, je třeba zadupat je hluboko pod zem. Člověk to ještě jakžtakž snese u těch nejhorších pravičáků, protože to jsou  hyeny, o kterých to už dloho víme, ale když se k nim připojí sociální demokraté (bohužel stále ještě) Zaorálek a Dienstbier, nedá se to brát jinak než jako podlou zradu, za kterou by měli platit - minimálně odchodem z funkcí, do kterých je zvolili lidé s úplně jinou představou o tom, jak si tito jejich favorité budou v těch funkcích počínat a co budou národu vyhlašovat.

schlimbach

Děkuji všem za příspěvky a podporu. Paní Zavoralová, máte pravdu, na některých serverech jde doslova "o život" :) Co se dá dělat, žijeme v turbulentní době a lidé jsou různí a někteří holt i blbí :)

libuse-zavoralova

Máte pravdu, je to nechutné. A zkuste říci svůj názor na jiném serveru. Sedmdesát procent zpitomnělých a zfanatizovaných lidí vám začne nadávat do komunistů a stalinistů. Kdyby to nebylo tak nebezpečné, jak jsou lidé manipulovatelní, mohla bych se tomu i zasmát. Na této situaci člověk vidí, jak je snadné rozpoutat občanskou válku v zemi, kde spolu lidé do té doby vycházeli slušně.

Vladimír Štingl

Pane Schlimbachu, dobrý den. Tolik pokrytectví, farizejství, lží, bezpáteřnosti a absolutní ignoraci reality a také potřeb naší země, to aby člověk skutečně havloidní "humanitární" bombardování považoval za "legrácku" proti tomu co plodí Bursíci, Schwarzenbergové, Zaorálkové, Diensbierové (to je kusanec "sociálního demokrata"....fuj tajbl...). Oni si snad skutečně myslí, že je Obama s Merkelovou a spol. zahrnou "nehynoucí láskou".....

DÍKY. Podepisuji v plném rozsahu (to pro "případ" zmíněný paní Kateřinou.....vtipkuji.....). Zdravím Vás.

 

antoninsebek

Miloš Zeman ve své knize „Vzestup a pád české sociální demokracie“,  na straně 147 mimo jiné napsal toto (cituji doslova):

"Pokud jde o Zaorálka, byl na naší kandidátce zvolen poslancem a posléze se stal předsedou zahraničního výboru Poslanecké sněmovny. Tam se podle mého názoru prokázalo, že bohužel neumí pracovat.  Práci v zahraničním výboru tehdy museli odvádět jiní naši poslanci. Proto jsme se časem rozešli. ... Nepovažoval jsem ho však  - a nepovažuji dodnes – za perspektivního pro sociální demokracii, protože skutečně perspektivní politik musí být výkonný a úspěšný. I na základě jeho dalšího působení ve stranických a veřejných strukturách jsem se příliš nedivil, když asi před dvěma lety Zdeněk Škromach nazval Zaorálka rakovinou české sociální demokracie. „