Za koho to na Ukrajině štve Petříček proti Rusku?

azov nazi
29.1.2019 08:29
Ministr zahraničí ČR Petříček je na Ukrajině a jeho prvním hostitelem byl jeho rezortní ukrajinský kolega Klimkin. A aby byl postoj a směřování obou těchto mužů pro světovou veřejnost dostatečně jasný a výmluvný, nejednali na Ukrajinském ministerstvu zahraničí, ale na MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS OF UKRAINE, jak prokázal velkými písmeny vyvedený text umístěný na pozadí místnosti, ve které oba ministři tiskovou konferenci uspořádali.

Nu a ideově po anglosasku se oba ministři na zmíněné konferenci též vyjadřovali. Klimkin ocenil Petříčkem „naprosto jasný“ oficiální český postoj podporující sankce EU proti Rusku a odsouzení ruské agrese Krymu, k čemuž Petříček dodal, že ČR nebývale tvrdě odsuzuje hybridní válku, kterou Rusko proti Ukrajině na východě země vede. „Ukrajina musí bojovat současně na dvou frontách, proti ruské agresi a proti proruským povstalcům na východě, a druhou frontou je potřeba modernizovat Ukrajinu“, řekl Petříček.

Mluvil i o pomoci, kterou ČR Ukrajině poskytuje. Ukrajinu označil za klíčovou zemi východního partnerství (zřejmě proto, že představuje nejvýhodnější nástupnické území pro útok proti Rusku-pozn. LM), s kterou už sice nemá společné hranice, ale nicméně ji i tak vnímá jako svého souseda.

Nejmilovanějšího ze všech sousedů, které má, tlačí se mi do pera, a to proto, protože je ze všech nejrusofobnější, stejně jako je sociální demokrat Petříček zřejmě nejrusofobnější ze všech ministrů české vlády. A člověk, který žlučovitě zlostné výpady tohoto člověka proti Rusku čte už po několikáté, se nemůže zbavit otázky, do jaké míry vyjadřují jeho protiruské výpady názor celé české vlády. Premiér Babiš se zatím k této otázce nevyjádřil, zato s podporou všeho, co Petříček v Kyjevu učinil a řekl, si pospíšil vyjádřit svůj plný souhlas Hamáček, předseda to ČSSD. Bývalé to strany českých pracujících lidí.

Inu i tak se bijí hřebíky do rakví.

Vždyť propánakrále, pane Petříčku a pane Hamáčku, i Němec Günther Verheugen viděl, že to, co dnes Ukrajině z Kyjeva vládne, je čistokrevná vláda fašistů z masa a kostí. A vy Češi to nevidíte?

Lubomír Man

 

Na snímku příslušníci batalionu AZOV, účastníci ukrajinské občanské války na straně Kyjeva.

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Ve druhé knize pana M.Zemana najdete mj. dost jednoznačnou kritiku pana Zaorálka. Vím, že pan Miloš uznává heslo, že "názory neměni jenom hlupák". Doufám, že svoje slova doplní i jistým činem.

Neslyšel jsem, že by "maličký Petr" cokoliv pronesl  v Kyjevě o tom, že na severozápadě Ukrajiny jsou MASOVĚ stavěny pomníky fašistům z 2. světové války.

Nato sedl statečně do helikoptéry, stejně statečně pak prošel pozemní  kontrolou u "ruských extremistů" a vyslechl několik (miliontinu) lidí, kteří mají cosi proti Krymu.

Chtěl bych panu "maličkému Petrovi" sdělit, že Krym je AUTONOMNÍ OBLASTÍ už 98 (devadesát osm) let. Tedy od roku 1921. Stačí zabádat ve snadno dostupných historických dokumentech.  Proč se takřka nikdo z "nezávislých" novinářů nezúčastnil referenda a voleb v Krymské autonomní oblasti? No, asi by museli o tom pravdivě referovat, to je problém.     Copak ty tři lodě S VOJENSKOU POSÁDKOU dělaly nedávno v blízkosti úžiny, kde se dá docela snadno vyhodit do vzduchu onen nový most, to se dozvíme až u soudu. Ten bude nepochybně "zmanipulovaný", že?

Ale že "malý Petr" udělal (nevědomky??) předvolební agitaci prezidentu P(R)orošenkovi, to je asi také náhoda. Naše velmi malá republika, závislá na odbytu do zahraničí shání odbyt i v Chile a jiných "bohatých a blízkých" zemích. A díky ZAMINI (ministerstvu zahraničních věcí) bude s prominutí NA.ÍRAT takové země jako jsou Rusko (největší) a Čínu (nejlidnatější). Neslyšel jsem z Bruselu cokoliv o lidských právech v Číně a nic o Tibebu pana Starého Veškrny.  

Chtěl bych však věřit, že až bojácný pan Hamáček vyhraje volby, tak se zestateční a "malého Petra" odsune. Třeba do Chile na velvyslanectví.

Zlatý pan Zaorálek. Přísahám na zdraví svých blízkých, že nejsem jeho agentem. Natož Vladimíra Vladimíroviče {#emotions_dlg.cry}

schlimbach

Naše společnost je na tom opravdu velmi zle, když jejím jménem může hovořit totální idiot. Naše elita je na tom také velmi zle, když nedokáže chránit národní zájmy a idiota takového kalibru nedokáže okamžitě eliminovat z funkčního místa, když už připustila, aby se na to místo vůbec dostal :-(

Je to bída, je to bída, je to bída :-(

paysan

Petříček a s ním i Hamáček jsou pro mne v zahraničních otázkách největší ostudou ČSSD, tedy i jejími naprostými hrobaři! Lopatu k zakopání sociální demokracie si s nimi vezmou ještě Poche, Netolický, Bernart a jim podobní! To, co Petříček předvádí na Ukrajině je do nebe volající hloupost! Ale co také čekat od tohoto kluka!