Zoufalá už naše/jejich ČT to ještě zkusí na diváky zrůdným psychiatrem

chocholoušek
11.1.2020 14:30
Nezadařilo se plošné dezinformační vychovávání občanstva o jejich pravdě a pravdě pravdoláskařů z pražské kavárny o dezinformacích, kvůlivá prachbídné sledovanosti a celkovému odporu divactva, tento "zábavně naučný" pořad museli zrušit. Stejně tak rovněž propagandistický pořad Facus on Europe. Goebbelsčťata, političtí aktivisté z ČT Nora Fridrichové, Marek Wollner, Václav Moravec a Luboš Rosí pohořeli jak papír, nikdo se na ně nekouká už, natož aby je vnímal jako seriózní a pravdomluvné reportéry, moderátory.

Tak se naše/jejich ČT, pod vedením multimilionáře (ale že ty koncesionářské poplatky vynášejí, že?), bývalého člena KSČ (zajímavé, tady to nikomu nevadí, a souhlasím s názorem excelentního komentátoraTomáš Vyorala https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/To-jako-vazne-Hlasne-trouby-kazde-propagandy-ztracene-v-alkoholu-Po-soku-v-Holywoodu-naklada-umelcum-kazajicim-moudra-i-Tomas-Vyoral-609563?fbclid=IwAR2CbvYsluU37bu4gCa07xPuH8OpNkzT_Dw3zjxSUxARTZwUr7PsysSWqD0) -)  Petra Dvořáka, rozhodla jít na ty holomky, svoloč diváckou, která si neváží a neocení výše zmíněné pořady, jinou léčební metodou. A to přímo "erudovaným" vymítačem veškeré blbosti národa Čechů, Moravanů a Slezavů, nepochybně toužícím stát se ředitelem zeměkoule („A já až budu ředitelem zeměkoule, tak já přestěhuju prezidentské sídlo z Hradčan do Malešic, aby bylo vidět, jak je to malé, a ne aby se vzhlíželo stále ke Hradu, protože Habsburkové už dávno odešli" - https://www.parlamentnilisty.cz/…/Vysmival-se-ceskym-blbeck…), ubohou obětí nemoci z povolání, psychiatrem Radkinem Honzákem.

Takže, milé občanstvo, divactvo, těšme se na bezpochyby nezapomenutelné chvilky u nového pořadu naší/jejich ČT, kdy nám bude určitě s potřebnou tvrdostí a srdečnou upřimností sdělováno "věhlasným" lékařem duší, že jsme blbečci, zamindrákované ovce, plebejci, kterým schází autority elit, nejlépe šlechty. Tedy, né všem, jenom dvoum třetinám, protože ta jedna třetina je v cajku, ta ví, zná, umí, ta se "nevěnuje okouzlujícím kvalitám vlastního pupku", jak ta většina.

Tímto silným kalibrem se bude na další pokus střílet do myšlení "blbečků" z obrazovek televize, z kanálu ČT. Bude nutno větrat v každé domácnosti "primitivů". Jestli tedy budeme mít naladěno. Pan psychiatr určitě dosáhne nirvány, stavu absolutní blaženosti. Budiž mu jeho kýžené slávy vrchol. Ostatně, každý druh terapie je pro cílený objekt nějakým způsobem přínosný.

Jinak vám, parazitům na kancesionářských poplatcích TV, jenom takové malé připomenutí - není všem dnům konec a ti koncesionáři vás mohou, a to že brzo, poslat do končin, kde si budete muset na svoje živobytí vydělávat sami a to opravdovou prací.

A slovy vynikajícího komentátora Tomáš Vyorala - "Jak teď my chudáci vidláci, nevzdělanci, senioři a xenofóni budeme rozpoznávat henty fejkňůsy! To jako bývalý komunista Petr Dvořák chce, abychom se stali ruskou nebo čínskou kolonií?" by se dalo této šílenosti dát punc šílené stupidnosti, protože si pozvou do svých stupidních pořadů sebestupidnější, nemocné, ale o to víc sebestředné "věhlasné" psychiatry, zatím ještě lékaře. I když normální, selský rozum, zdravé myšlení, má za to, že tento pán, zrůdně porušující veškerou lékařskou etiku, normální lidskou slušnost, by měl být zbaven veškerých (bůhví jak nabytých, když byl tak "utiskován" za minulého režimu) akademických titulů.

Naše/jejich ČT zase, opět zkouší, co si ještě může dovolit za peníze veškerého občanstva, voličtsva, jak je může (za jejich peníze) urážet, podceňovat, dělat z nich hlupáky a doslova ovce, které jim to platí. Vysmátí jek lečo. A ty, koncesionáři, PLAŤ.

Plať za to, že ti nějaký úchylný psychiatr bude nadávat do blbečků, primitivů ...
Je čas už s nimi vyběhnout, ne-li je přímo vyhnat, šmejdy mizerný ...

Umí se ptát. Umí naslouchat. A hlavně poradí. Psychiatr Radkin Honzák, na jehož show právě takto poutá veřejnoprávní Česká televize na svém facebookovém profilu. Nová late night talk show Radkina Honzáka „Kabinet Dr. Honzáka“ bude vysílána od 12. ledna na ČT1.
Umí se ptát. Umí naslouchat. A hlavně poradí. Psychiatr Radkin Honzák, na jehož show právě takto poutá veřejnoprávní Česká televize na svém facebookovém profilu. Nová late night talk show Radkina Honzáka „Kabinet Dr. Honzáka“ bude vysílána od 12. ledna na ČT1.
 
 
 
Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

luis

Z médií jsem se dozvěděl, že zhruba pětina občanů má psychické problémy. Znovu musím připomenout (na rozdíl od pana Volného zcela bez úsměvu), že mne překvapilo toto zjištění, které znamená, že každý pátý psychiatr je na tom stejně jako všichni jeho pacienti.

novotny

Otázka, jak prakticky funguje ovlivňování ČT.

Musí to být o podplácení nějakými stranami, asi víme kterými.

Ryba většinou smrdí od hlavy.

Opticky je vidět, že někteří komentátoři jsou zaujatí proti Babišovi a Zemanovi.