P.C. Roberts: Co si myslet o střelbě v El Pasu?

el paso
12.8.2019 17:17
Ve všech západních zemích, ve kterých bělošská většina zakouší ze strany protibělošských ideologií, médií a vlády těžké časy, šíří média přesvědčení, že Trump je bílý rasista a tedy člověk, který terorizmus inspiruje.

  https://off-guardian.org/2019/08/08/the-war-on-white-supremacist-terror/

Tento jednotný hlas médií je podezřelý, protože pro střelbu bělošského mladíka do davu kupujících v obchodním středisku v texaském El Pasu mohla být i jiná a nejrůznější možná vysvětlení. Ale média reagovala tak jednotně a to i s použitím tak totožných slovních spojení a frází, že  vše vyhlíží jako předem naplánovaný a proti Trumpovi namířený čin.

Jestliže ovšem západní svět odpověděl na střelbu v El Paso takto jednotně, vzbuzuje to otázku, kdo za střelbou stojí? Jak je možné, že vysvětlení mířící na Trumpa bylo po ruce všem médiím v USA, v Británii, v Kanadě a v Austrálii téměř současně s tím, jak palba v El Pasu probíhala? Nepřipomíná vám to BBC, která oznámila zřícení budovy č. 7 Světového obchodního centra v New Yorku půl hodiny předtím, než k němu došlo?

Pokaždé totiž, když je vysvětlení hned po ruce, a dokonce i v okamžicích, kdy útok ještě probíhá, provokuje to otázku, kdo o něm předem věděl? A odkud o něm věděl? A proč nepodnikl nic, aby útoku včas zabránil?

Proč po "zbraních hromadného ničení" Saddáma Husajna, po "íránských atomových zbraních", po Asadově "použití chemických zbraní", po "ruských invazích" atd. opakují mediální organizace stále stejná nepodložená vysvětlení? A proč asi nám média zatajují obsah manifestu, který střelec z El Pasa před střelbou sepsal? Je to proto, že neodpovídá oficiální linii o Trumpovi jako inspirátoru střelcova činu?

Protože presstitutky hovoří tak nápadně jednotným hlasem, nelze se divit tomu, že stále se zmenšující vrstva Američanů, schopných přemýšlení, se domýšlí, že střelba v El Paso byla zorganizovaným činem, naplánovaným s cílem zdiskreditovat Trumpa a a zrušit druhý dodatek Ústavy USA.

Dlouho se už ví o programech CIA cílených k ovlivňování a řízení myšlení lidí, a mnoho expertů má dodnes za to, že produktem jednoho z těchto programů byl i vrah Roberta Kennedyho Sirhan Sirhan. Nu a jestliže nám vláda USA lže tak moc, tak dlouho a už o tolika velkých událostech, nemáme jinou možnost, než o všem pochybovat, což ovšem presstituky nečiní NIKDY. Těm je naopak vždy všechno jasné.

Co si o tom máme myslet?

Překlad: Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Nielen P.C.Roberts si všimol, že spravodajstvo používa stereotypné slová a vety k istým udalostiam. Stereotypný slovník vznikol jednak kvôli krátkosti času vymedzeného na jeden šot, ale aj k istým témam . Napríklad k Trumpovi, Putinovi,... k oficiálne dovoleným a vopred dohodnutým témam, ako sú demonštrácie v Moskve, v Barcelone, v Paríži..... Každú demonštráciu komentujú s iným slovníkom.

Televízne stanice, internet, rozhlas, ale aj tlačené médiá sú v rukách poväčšine Američanov. Napríklad americká  skupina CME vlastní temer všetky televízne stanice v Európe...Preto sa nemožno čudovať stereotypnému vysielaniu, špeciálne vybraným redaktorom vyhovujúcim majiteľom TV, rozhlasu, sietí, webovkám i novinám.

Už od čias Žltej žurnalistiky spred 200 rokmi je každému tvorcovi propagandy zrejmá sila slova a médií. V týchto časoch sa to len potvrdzuje. Horšie je, že už sa ani nesnažia kamuflovať a zaobaliť svoje ciele. Svoj cieľ nám v surovej forme hádžu na oči tak nepokryte, až tomu mnohí neveria, že je to pravda - ich pravda. Napríklad : mnohí odmietajú uveriť , že to myslia vážne slovami : To nemôže byť pravda....To len kecajú, strašia, vymýšľajú si aby boli zaujímaví..... Pritom médiá každé slovo myslia vážne a cielene.

Takýmto spôsobom médiá dosiahli, že ľudia už neveria ničomu, alebo všetkému, čo im je naservírované.

V neposlednom rade : správy sa internetom šíria veľkou rýchlosťou - od USA až po Austráliu. Načo by sa namáhali vymýšľať nové slová ku správe, keď ľudia nerozmýšľajú a nepamätajú si ? ( nie každý má CNN, BBC, France24, Deutsche Welle,RT, CNBC, Euronews - aby si porovnal správy. Ja ich mám )

Na záver : Cui bono ? Peniaze hýbu svetom, pravdou, klamstvom - za ne sa dá kúpiť všetko a každého. Stačí mať plán a cieľ.