P.C. Roberts: Izrael tlačí Washington do války

trump netanjahu
9.4.2018 09:34
Takže to zde máme znovu.

https://southfront.org/russian-forces-in-syria-are-on-combat-alert-as-us-considers-list-of-targets-to-attack-government-forces-reports/

Zde tedy máte Izraelce naléhající na válku kvůli podvodnému plynovému útoku, při kterém zemřelo údajně 70 lidí, zatímco Izraelci zabíjejí Palestince po tisících denně.

https://southfront.org/israeli-officials-encourage-trump-strike-syria-response-alleged-chemical-attack-douma/

Saker oznamuje, že Izrael tlačí svou washingtonskou loutku do útoku na syrské a ruské síly v odplatě za zaranžovaný podvod.

http://thesaker.is/his-masters-voice-or-how-an-obedient-dog-goes-to-war/

Rusové ohlásili, že se nehodlají smířit s útokem, založeném na podvodu. Ruské ministerstvo zahraničí varovalo, že jakékoli cizí vojenské akce, vedené na základě „vyfabrikovaných“ zpráv o chemických útocích mohou vést „ k nejvážnějším důsledkům“.

https://www.rt.com/news/423524-douma-chemical-attack-fake-moscow/

Překlad:Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Roland Olbert

...." zatímco Izraelci  zabíjejí  Palestince po tisících denně."

Tato část  textu neodpovídá  realitě, počet obětí se udává kolem  20  neozbrojených Palestinců, ale to nemění nic na skutečnosti, že je proti  demonstrantům  stříleno ostrou municí. Docela by mě zajímalo, jaké stanovisko k těmto eskalacím násilí případně zaujme pan prezident, coby velký přítel Izraele.

Včera byl na stránkách zdf.de  uveřejněn dokument  "Jerusalem - Kampf um die Heilige Stadt"  -  boj o svaté město. Obsáhle a srozumitelnou  formou je vylíčeno období  od ukončení 1.světové války, kdy se na tomto, tak sporném území, utvářela budoucnost  státu Izrael, až po jeho vznik a současnost.

A hlavní roli v tom hrála tehdejší koloniální mocnost  Velká Británie. Svou neodpovědnou, křiváckou politikou podvedla palestinský lid  a dala tak  základ tomu, že se Palestinci ocitli v roli  uprchlíků a je jim zabíráno i to málo, co jim zbylo, novými izraelskými osadníky.

Realita bývá složitější, než pouze obecně konstatovat, že vše násilí podněcuje Hamás s cílem zatlačit Izraelce až do moře.

DOPORUČUJI, video  je ovšem  v němčině.