P.C. Roberts: Nebezpečí! Hrozí nám Armagedon!

armagedon
20.1.2022 09:01
Washington a jeho loutky z NATO dělají chybu, když si myslí, že ve věci bezpečnostních obav Rusko jen blufuje, či když výzvy Kremlu označují za bluf.

Prohlášení prezidentova poradce pro Národní bezpečnost, že Kreml zamýšlí provést útok na své vlastní vojáky, aby tak získal záminku pro invazi na Ukrajinu, stejně jako rozhodnutí britského ministra obrany reagovat na bezpečnostní jednání USA, NATO – Rusko tak, že na Ukrajinu pošle zbraně, dokazují, že Západ nevzal ruské obavy vážně.

Stali jsme se tak svědky naprosté a totální stupidity Západu, které jej vedou ke spáchání opravdu velkého přehmatu.

Jediným důvodem, proč se ke zmírnění nebezpečné situace nedostává Rusku žádné bezpečnostní záruky, je to, že Západ k němu přistupuje s nepřátelskými úmysly. A nic nedokazuje šílenství Západu líp, než právě tyto jeho nepřátelské úmysly.

Překlad: Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Už som niekoľkokrát písala , že Západ dlhodobo plánuje prepadnutie RF. Za týmto účelom viac - menej 100 rokov masíruje myslenie a názory verejnosti - filmami, hudbou, literatúrou, médiami tlačenými i audiovizuálnymi, internetom + zakladaním nadácií, mimovládok, pozývaním študentov na štúdium do USA...... Nikdy z cesty za týmto cieľom neuhli.