Neřekli nám, čím vším za multikulturalizmus zaplatíme

craig roberts 0717
7.8.2020 10:49
Když bílí džentlmenští liberálové, aniž se nás ptali, zda s tím souhlasíme, vkládali do naší společnosti rozmanitost a multikulturalizmus, neřekli nám, co nás to bude stát a jak moc to kvalitu našeho života poníží.

Neřekli nám, že tou cenou bude ztráta veřejné bezpečnosti, práva a pořádku ve společnosti, jak dokazuje příklad z Minneapolisu, kde vedení policie doporučilo občanům „vzdát se svých mobilů a peněženek jestliže je od vás lupiči budou vyžadovat, nehádat či neprat se s nimi a učinit to, co po  vás požadují“.

Ve městech a státech kontrolovaných Demokraty poskytli vládnoucí úředníci lupičům a vzbouřencům, kteří vypálili části měst a ukradli všechno, co dokázali unést, beztrestnost, čímž je povzbudili k ještě divočejším zločinům. Policie s určitými omezeními, které jí Demokraté stanovili, nyní veřejnosti sděluje, že její bezpečnost je odvislá od toho, jak ochotně vykoná to, co od ní  kriminálníci budou vyžadovat. Jestliže budou chtít klíče od vašeho auta, dejte jim je. Jinak vás mohou zabít.

Když džentlmenští bílí liberálové vkládali do naší společnosti rozmanitost a multikulturalizmus, nejen, že se nás neptali, jestli s tím souhlasíme, ale ani nám nesdělili, co všechno nás to bude stát. A to nejen nás, ale i naši historii. Nu a teď vidíme, že tu historii budeme muset kompletně přepsat. Preferovaní rozmanití příslušníci naší společnosti po nás teď žádají, abychom je vyzvedávali jako ty, kteří byli rasistickými bílými lidmi (kterými jsme téměř my všichni), nespravedlivě poškozováni. Čímž jsme fakticky byli ze dne na den pasováni na rasistické utlačovatele. Kdysi byl tento pohled  módní pro liberální univerzity, ale nyní je vtloukán do hlav veřejnosti i školáků skrze Projekt 1919 deníku New York Times.

Liberální bílí džentlmeni nám neřekli ani to, že se musíme vzdát našich veřejných památníků. A to proto, že většinou připomínají lidi bílé a jde tedy o připomínky bílých pánů, které z tohoto důvodu musí být strženy. A to nikoli k potěše většiny americké populace, ale k potěše menšiny rozmanitých a multikulturních cizinců, přivedených do naší země bílými liberálními džentlmeny proto, aby zničili náš život.

Nyní je náš život tedy zničen a jsme natolik indoktrinováni sami proti sobě a natolik nám vymyli  mozky a natolik nás obtížili naší vinou, že jsme jak emocionálně tak politicky slabí na to, abychom  s tím dokázali něco udělat.

Svět nebude litovat zániku amerického impéria, které bylo více hegemonií než impériem. Ale bílí džentlmenští Američané budou litovat rozpadu své veřejné bezpečnosti, svých příjmů, své sebeúcty a svého vytržení ze své vlastní země, kterou právě v těchto dnech předávají přistěhovaleckým uchvatitelům.

P.C. Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

 

 

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Vzdají se tito liberální "fašisté" svých sídel, obehnaných vysokým plotem nebo zdí a minimálně napojených na bezpečnostní službu? V USA jsem nikdy nebyl, ale viděl jsem to v Johannesburgu a Witbanku v Jihoafrické republice. Dokonce mají na fasádě cedulku se jménem bezpečnostní firmy, na kterou jsou napojeni. Proč asi? Protože je to varování zlodějům a lupičům, vlastně i ta cedulka chrání majetek a životy.

Stačí pár příkladů takového nepotrestaného násilí a lidé začnou brát spravedlnost do svých rukou. Od jednotlivých ohnisek násilí je pak už jenom krůček k občanské válce a případnému rozdělení Spojených států amerických.

Dona

Americký " národ " je multikultúrny od počiatku : na Indiánskych pastvinách sa usadili Angličania, Francúzi, Španieli, Holanďania, ..... + hŕstka preživších domorodých Indiánov.

Druhý krok urobili osadníci k rozšíreniu multikulturalizmu taký, že si priviezli otrokov z Afriky. Takže už od 15. - 16. storočia je územie Severnej Ameriky multikultúrne, čiže 500 rokov.

Ak sa niekto na multikulturalizmus môže sťažovať - tak sú to Indiáni = pôvodní obyvatelia Severnej Ameriky. A ani im nikto nepovedal aké obete prinesú kvôli multikulti.

Každá minca má dve strany. Na jednej strane prisťahovalci, ktorí potrebovali otrokov na plantáže. Na druhej strane bohaté americké rodiny = bankárov, priemyselníkov, zbrojárov, obchodníkov.... potrebovali a dodnes potrebujú lacnú pracovnú silu, ktorá môže prísť len s Latinskej Ameriky, Európy, Ázie. Čiže Číňania, Vietnamci, Indovia, Mexičania, Peruánci, Salvádorčania....

To si vážne mysleli osadníci z Európy, že osídlia Severnú Ameriku samy - a otroci zostanú navždy mlčiacim nástrojom ?  Že nástroj použijú a potom zahodia ?

To bolo  vážne nutné povedať osadníkom , že multikulti im najprv prinesie rozprávkové bohatstvo a moc - za ktorú musia skôr- či neskôr zaplatiť ?

 

V minulosti i dnes za multikulti platia len priemerní = obyčajní Američania. Ostatne, ako za všetko,vždy a v každom štáte. Bohatých sa to netýka. Bohatí aj dnes bohatnú a  bohatnú - aj na multikulti.