P.C. Roberts: Přežije lidstvo šílenství Washingtonu?

craig roberts 0717
15.3.2018 15:40
Stephen Lendman souhlasí s mým názorem, že vražední kriminálníci ve Washingtonu ženou lidstvo do záhuby. A v důsledku tzv. řízených vysvětlení, která jediná se ke sluchu lidí v západních zemích dostávají, si jejich většina stále zvyšující se nebezpečí neuvědomuje.

Na adresu Ruska a Sýrie padlo v posledních málo dnech tolik extrémních a vážných hrozeb, že se už zdá, že Rusové toho mají tak akorát dost. Ruský ministr zahraničí informoval britskou premiérku, že „vedoucí nukleární mocnosti se nepodává 24 hodinové ultimatum“. A pokračoval pak s tím, že tzv. „otrávení Skripala“ je „kolosální mezinárodní provokací“ a „ dalším pochybným pokusem britských úřadů diskreditovat Rusko“.

Mocné Rusko upozornilo impotentní Britanii na toto: „Jakákoli hrozba použít trestná opatření proti Rusku se setká s odpovědí. Toto by si Britanie měla uvědomit.“

Pokud jde o washingtonskou hrozbu napadnout syrské armádní síly, řekl ministr Lavrov toto: „Jestliže se tento úder uskuteční, budou důsledky velmi vážné.“

Zdá se, že věc stojí nyní tak, že Washington, znepokojen svou nižší vojenskou kapacitou – je li srovnána s ruskou – se rozhodl zaútočit dřív, než budou nové ruské zbraně rozmístěny do všech postavení. Takže skutečným smyslem jeho hrozeb, založených na falešných obviněních, je připravit lidi na Západě na válku.

V průběhu 25 let, které jsem strávil ve Washingtonu, zde ještě přežívala inteligence a mravnost. Ale dnes zde už není ani to, ani ono – a tak s důvěrou můžeme očekávat to nejhorší.

Překlad: Lubomír Man

přeložil L. Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Zbrane a vojna vždy nahradili nedostatok morálky, alebo úspešne zakryli jej nedostatok. Vojna vždy dokázala zastaviť domáce nepokoje, domácich nespokojencov, spojiť obyvateľstvo s politikmi od strachu pred nepriateľom. Je to zaručený prostriedok na urovnanie domácich pomerov aj v hospodárčskej oblasti a bankovníctve.

Členovia NATO nás nútia veriť hrozbe z Ruska okrem iného aj preto, aby odviedli pozornosť od imigrácie a od problémov s ňou súvisiacich. Briti zas od problémov z Brexitu. Hrozba z Ruska je obrovský stan, pod ktorý sa vmestia všetky súčasné problémy, s ktorými si nevedia dať rady tak v EÚ, ako aj v NATO.

Politici EÚ i generáli NATO sú tak bezradní, že jedného dňa to v nich praskne a vojna bude na svete. Obyvateľstvo je už takmer pripravené súhlasiť.

Dobrá rada nad zlato : začnite sa zásobovať...............................