P.C. Roberts: Ukradené volby?

craig roberts 0717
6.11.2020 10:28
Když jsem si o volební noci pustil televizi, měl prezident Trump, pokud šlo o počty spočítaných hlasů, pohodlný náskok ve státech Wisconsin, Michigan, Pensylvánie, Severní Karolína, Georgia a Florida. Byl jsem však pak překvapen, když hlášení o sečítání hlasů v těchto státech náhle ustalo. Ovšem z dřívějších zkušeností ze sledování předchozích voleb se mi nezdálo být možným, aby Trumpův náskok bylo možno vyrovnat už docela malým počtem zbývajících hlasů, které ještě měly být připočteny. Předpokládal jsem tedy, že Trump volby vyhrál.

Ráno, když jsem si televizi znovu pustil, viděl jsem, že Trumpovo vedení ve Wisconsinu  se proměnilo ve vedení Bidenovo, a že Trumpovo vedení v Michiganu se zredukovalo na pouhé jedno procento. A také jsem si všiml, že v Pensylvánii, v Severní Karolíně a  v Georgii přibylo Trumpovi až nápadně málo hlasů z těch, které byly k dosavadní volbě připojeny. Předchozí přerušení sčítání hlasů tak začínalo být podezřelé. Naznačovalo totiž, že úřady čekaly na určitý moment, kdy posoudí, jak se volby vyvíjejí ...a pak. ...A právě proto, bylo sčítání hlasů přerušeno.

Téměř nulový přírůstek hlasu pro Trumpa nedával smysl zejména v Michiganu, jehož obyvatelé byli těžce postiženi, když demokratický a tedy i Bidenův establishment vyvezl jejich pracovní příležitosti do zámoří. V prvním momentu jsem zauvažoval o tom, nejde-li o další příklad prazvláštní vlastnosti Američanů jednat proti svým vlastním zájmům, ale pak jsem to zamítl a poohlédnul se i po jiných možnostech.

A to, co jsem zjistil, mě omráčilo. Během časných středečních hodin 4. listopadu jak ve Wisconsinu, tak v Michiganu došlo ke strmému až vertikálnímu růstu hlasů pro Bidena, a každý z přibližně       150 000 nových připočítaných hlasů byl odevzdán právě ve prospěch tohoto demokratického kandidáta. A byla to též ona hromádka hlasů která zapříčinila tu skutečnost, že v obou těchto státech Trump své dosavadní volební vedení ztratil:  http://www.informationliberation.com/?id=61890 

Je možné, že počítači hlasů v těchto dvou státech   skončili své směny a odebrali se domů, a že jejich kolegové, nastupující do nové směny po nich, zjistili poté, co usedli do židlí, že Biden náhle a nečekaně vystřelil vzhůru. Což by bylo věrohodné ve všech případech s výjimkou ovšem toho, že by všechny tyto nové hlasy byly pro Bidena. A ani jediný nebyl pro Trumpa. Řekněte, jak je něco takového pravděpodobné?

Pro mě a pro Dave Kranzlera, kteří jsme společně pozorovali nejpodivnější machinace na peněžním trhu v zájmu ochrany amerického dolaru, takováto náhlá změna ze státu červeného Trumpova do modrého státu Bidenova smrdí.

Presstitutky se ovšem tímto poblémem zabývat nebudou. A Trump, který jej zvedne, bude zostuzen jako fašista který odmítá podřídit se vůli lidu.

Demokracie bez svobodného tisku nemůže existovat, a svobodný tisk je to, co Spojené státy zcela určitě dnes nemají.

Překlad: Lubomír Man

 

Aktualizace novou poznámkou P.C. Robertse:

Ve Philadelphii zaznamenán další náhlý „přírůstek“ 25 277 hlasů. Všechny pro Bidena.

https://www.lifesitenews.com/news/another-enormousbatchof-23277-votes-in-philly-are-recordedall-for-biden?utm_source=top_news&utm_campaign=standard 

Jeví se jako naprosto zřejmé, že výsledky hlasování v Severní Karolíně a v Georgii se nevyhlašují proto, že mají sloužit jako rezerva, která se jako „volební vítězství Bidenovo“ přisune na hromádku Bidenových zisků v tom případě, kdy by podvody v Michiganu a Wisconsinu a právě probíhající podvod v Pensylvánii (Philadelphia), Bidenovi k ukradení voleb nestačily.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Po 4 rokoch bezprecedetného útočenia demokratov a médií proti Trumpovi je logické, že  protitrumpovská mašinéria - od vrátnika až po kongresmanov - pripravila Bidenovo víťazstvo.

Keby 2/3 establishmentu + úradníci neboli proti Trumpovi, machinácie vo voľbách by sa nepodarili. Hŕstka antitrumpovcov by neovplyvnila výsledky.

D. Trump si za to môže sám. Takmer nič z toho, čo chcel nedotiahol do konca, mnohé ani nezačal. Väčšina jeho plánov  boli nerealizovateľné. Horšie je, že keby aj zrealizoval všetko, demokrati by mu to neuznali , lebo boli odhodlaní utopiť ho za každú cenu. Prečo ? Lebo urobil tri zásadné - smrteľné chyby :

1/ v kampani neobozretne povedal, že zatočí s establishmentom - a tak spojil proti sebe Hlboký štát, vrátane médií

2/ v kampani vyhlásil, že stiahne vojakov zo zahraničných misií - poštval proti sebe Pentagon

3/  v kampani sa so sympatiami vyjadroval na adresu Ruska - poštval proti sebe všetkých neokonov, demokratov, Pentagon, médiá a Európu

K týmto smrteľným hriechom sa pridali jeho povahové črty, ktoré znemožňovali realizáciu plánov : nerozvážnosť , narcizmus,  nepremyslené vyjadrovanie a konanie.  Bez opory vo vláde, Kongresu a spoľahlivých výkonných stoviek úradníkov, radcov, .. skrátka, establishmentu - nemal šancu na úspech doma, ani v zahraničí u spojencov. 

Mimochodom, spojenci sa " trasú " strachom pred víťazstvom D. Trumpa - v Európe. Aj Čína by chcela zmenu. Kým Izrael, časť Blízkeho východu po uzavretí zmlúv s Izraelom, dúfa a oprávnene verí, že Biden bude pokračovať v Trumpovom diele.

Je absurdné obviňovať Bidena + demokratov zo socialistických, či komunistických nápadov - ako v kampani vykrikoval Trump ( dokonca spievali o týchto hlúpostiach trumpistky- socialist lies ). 

Pre Pentagon je Biden ten správny prezident. Pribudnú vojny a konflikty. Trump stihol naliať peniaze do " obrany ",  Biden bude už len ryžovať  a bojovať. Naučil sa to pri B. Obamovi + 47 rokov je vo vysokej politike ( aj zbohatol)