P.C. Roberts: Veto

veto roberts
29.4.2019 09:51
Tak toto je skutečná žurnalistika, s jakou se už dnes v médiích západního světa nesetkáte. Film Veto vám dá totiž nahlédnout, jak CNN, Kanál 4 a dokonce i Al Džazíra vyráběly a do oběhu pouštěly vymyšlené zprávy, zobrazující syrskou vládu jako tu, která zabíjí své vlastní děti, které se ovšem ve skutečnosti staly oběťmi západem financovaného terorizmu namířeného k likvidaci Sýrie. Viz:

https://21stcenturywire.com/2019/03/30/the-veto-film-exposing-cnn-al-jazeera-channel-4-and-the-western-media-propaganda-war-against-syria/

Když na vlastní oči sledujete, jak byla propaganda s využitím západních presstitutek inscenována, dá vám to představu o tom, jak nesmírné je panství čirého Ďábla a jak dalece už toto panství přesáhlo hranice oficiální působnosti západních vlád. Ďábel se tak stal zaměstnavatelem západních propagandistů, kteří se ještě stále vydávají za žurnalisty.

A jestliže v sobě máte aspoň gram slušnosti, nikdy si už svůj televizor nevyladíte na sledovámí CNN, MSNBC, BBC či jakéhokoli podobného výrobku západní továrny na lži, a nikdy si už nekoupíte jediný výtisk novin jako jsou New York Times, Washington Post či Guardian.

Překlad: Lubomír Man

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

zbynek-fiala

S tím "nikdy nekoupíte" a "nikdy nevyladíte" je to trochu přehané. Všude se objevují nesmysly, takový je hlavní tón dnešní mediální scény. A když zalezu do skříně, aby ke mně nic nedolehlo, utečou mi varování, že bych se měl bránit. Lepší je schopnost kritického čtení. Potřeba přistupovat k mediálním sdělením jako k něčemu, z čeho lze fakta vydestilovat jen dalším úsilím. Bojím se však použít výraz "mediální gramotnost", protože se zneužívá k tomu, aby se děti ve škole učily všem oficiálním žvástům věřit.