Za ukrajinskou námořní provokací stojí Washington

craig roberts 0717
26.11.2018 22:23
Ukrajinská válečná plavidla při své akci v Azovském moři porušila články 19 a 21 konvence OSN o mořském právu. Překročila totiž ruskou námořní hranici a vstoupila tak do uzavřené oblasti ruských teritoriálních vod.

Za tuto akcí je odpovědný Washington, protože Ukrajina sama by se podniknout takovýto agresivní čin nikdy neodvážila. Zde čtěte přesný popis události: https://www.rt.com/news/444857-russia-ukraine-kerch-strait-standoff/

Ruské námořnictvo ukrajinské lodě podle práva zadrželo a západní presstitutky, z nichž mnohé figurují na výplatní pásce CIA, spustily plánovaný povyk o ruské agresi. Tak Washington a jeho presstitutky dělají vše možné i nemožné, aby do říše snů poslaly cíl, který pro své prezidentské období vyhlásil prezident Trump: vytvořit normální vztahy s Ruskem. Mluvčí NATO Oana Lungescu prohlásila, že NATO se plně staví za Ukrajinu: „NATO podporuje integritu Ukrajiny, a to včetně všech jejích navigačních práv v jejích teritoriálních vodách“.

Vojensko-bezpečnostní komplex USA tímto dává najevo, že upřednostňuje riziko nukleární války před jakoukoli možností snížit svůj současný bilionový rozpočet. A presstitutky v jedné řadě s ním den po dni zostřují démonizaci Ruska a Putina coby hrozeb.

P.C. Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Nikita Sergejevič Chruščov v opilosti učinil onen dar v roce 1956. Tenkrát to bylo každému jedno,protože to vše bylo v rámci SSSR.

Jenomže statut Krymu coby autonomní, opakuji AUTOMNOMNÍ OBLASTI  SE TÍM NEZMĚNIL. Tent statut je z roku 1921 !!!!

Stateční západní novináři se preventivně voleb na Krymu nezúčastnili. Věděli proč. Ty vollby byly totiž naprosto svobodné. Takovýto FAKT se do cleé Trulantovy politiky prostě nehodí .........

antoninsebek

Souhlas.

 

V tomhle je geniální film "Vrtěti psem".

Celé štáby CIA pracují na tom, jak vyprovokovat Rusko.

A jak se potom "zachovat".

paysan

Facinuje mne kolik je západních politiků, včetně těch našich odborníky na námořní právo, na to, jak postupovat při zastavování výstrahu nerespektujících lodí a podobně.