Studenti Harvardu: odeberte tituly Trumpovým příznivcům!

Harvard
30.1.2021 11:45
P.C. Roberts, v minulosti patřící k představitelům vládní administrace prezidenta R. Reagena, dnes zasvěcený komentátor nejen amerického dění, na svém blogu upozorňuje na situaci na Harvardské univerzitě.

Studenti na Harvardu, zařazení do programu pokročilejšího studia, zaměřeného na praxi (tzv. Degree Students), společně s absolventy Harvardu žádají, aby univerzita odebrala tituly těm svým bývalým studentům, kteří podporovali prezidenta Trumpa a v současnosti pracují ve vládních úřadech – informuje autor.

Situaci potom komentuje slovy: Přihlaste se tedy ke studiu na Harvardu a učte se zde totalitní praxi. Absolventi harvardské Kennedyho fakulty pošpinili jméno prezidenta Kennedyho tímto svým požadavkem: „Harvard musí odebrat tituly těm svým absolventům, jejichž projevy a podvracení demokratických procesů, zakořeněné v historii nadvlády bílých, vyprovokovaly 6. ledna násilné povstání“.

Jak tento požadavek dokazuje, Harvard už vzdělané lidi neprodukuje. Produkuje indoktrinované lidi s vymytými mozky, vyvozuje P.C. Roberts.

Překlad P.C. Robertse: Lubomír Man

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.