Jdi a dívej se…

žák ladislav
26.6.2016 01:37
Dovolím si poprosit všechny čtenáře, abychom pozorně sledovali, v jaký zrůdný novotvar nám Evropská unie zdegenerovala a jak velký je odpor a pohrdání jejích elit vůči nám, Evropanům a našim názorům. Za druhé si dovolím čtenáře důrazně požádat, aby na to, co vidí, nikdy nezapomněli.

Brexit a jeho výsledek způsobily především to, že maska politické korektnosti elitám spadla. Napříč EU byla spuštěna kampaň plná nenávisti ke starým, chudým a „neuniversitním“ Evropanům, kteří jsou představitelé špatnosti a zla, a kdyby jich nebylo, kdyby byli zbaveni života nebo alespoň občanských práv, tak by nikdy v Británii k takové chybě nedošlo a správní představitelé správného evropského dobra, tedy mladí, bohatí a universitní Evropané by mohli dál snít svůj sen, že budou ještě mladší, ještě bohatší, ještě více universitní a samozřejmě budou usilovat o to, jak být v očích elit ještě správnější.

Trochu to připomíná kalvínskou tezi, že bohatství a úspěch jsou stigmaty spasení. Bylo by dobré si připomenout, že žít podle kalvínských tezí, to nebylo a není skutečně nic pro lidi, kteří chtějí být jenom živí, svobodní a spokojení až šťastní. Hlasování v rozporu s vůlí elit je největším hříchem a odmítnutím všeobecného dobrodějství, které páchají evropské mladé, bohaté a universitní elity na zbytku společnosti. Takové hlasování by podle elit nemělo být platné, není závazné, prostě nevzdělaní staří žebráci nám nebudou do našeho světa údajně vzdělaných, mladých boháčů mluvit. Netrvalo to víc než pár hodin a nepřátelé EU byli odhalení. Jsou staří, chudí a tak hloupí, že mají svůj názor, když mohou mít tak hezky jednotný bruselsko-berlínský.

Psal bych dál, ale bude lépe, když si připomeneme „1984“ George Orwella. Ještě lepší bude, když si uvědomíme, že nám britští starci, chudáci a hlupáci-nepřátelé EU dali ještě jednu šanci, abychom si uvědomili, že i v žaláři národů a koncentráku, ve které se EU velmi bystře překlopila, se dá vesele a dobře žít, ovšem když z nich vyházíte bachaře a kápa… Situace dospěla do stavu, kdy máme nejen přirozené, ale dokonce i zákonné právo na odpor proti těm, kteří berou nám a našim názorům svobodu.

Bruselské politické a byrokratické elity, včetně naničhodných europoslanců se totiž budou bránit jen do poslední výplaty. Nic jiného je ani nezajímá… Zkuste se některého z nich zeptat, co tam vlastně užitečného pro Evropu a Evropany dělá, a budete se divit. No, a s německou Evropou budeme sice muset chvilku žít, ale jako protektorát fungujeme tradičně dobře. Nejhorší by bylo, kdybychom nabídnutou příležitost k odporu zase pro…

EU není Evropa… To my, Evropané, jsme Evropa a můžeme si ji uspořádat tak, aby byla blíže nikoliv kapsám elit, ale především našim srdcím… V našem rozhodování nejde „jen o ekonomiku, ty tupče“…jak říkal nepříliš bystrý saxofonista Bill Clinton, jde o lidi a jejich city. Dokud nás evropské i národní elity nezbaví lidství, nemohou si námi být jistí. Hrozně jim to vadí a dělají všechno proto, jak z nás lidství vyhnat. Nedejme se…

Ladislav Žák

ladislav-zak
Krizový manažer. Absolvent Fakulty strojního inženýrství ČVUT Praha a Právnické fakulty Vysoké školy privatizace a podnikání v Moskvě. Další studia na MFF UK Praha, VŠST Liberec, doktorandské studium ČVUT a vědecká aspirantura na Vysoké škole privatizace a podnikání v Moskvě u profesora Vitalije Koškina.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vladimír Štingl

Pane Schlimbachu, díky za komentář a především, že jste to zde neukončil, protože ono to k tomu evidentně směřuje. Ať se Vám daří.

Zdravím Vás

schlimbach

Pane Štingle, zdravím. Chce to klid. Měli bychom ty EU magory podpořit, něb oni jsou jediní, kteří dokáží sjednotit obyvatelstvo Evropy. Samozřejmě, proti ním :) :)

Vladimír Štingl

Pane Žáku, DÍKY ZA EXELENTNÍ PŘÍSPĚVEK. Připomenul jste to, co zde na VaVě žádný J. Paroubek, žádný Z. Fiala ani nevzpomene. EU je naprosto zdegenerovaná a schovávají se v ní a za ní nejhorší individua, která systémově ořezávají, ničí  právě to, co by měla hájit a co zmiňujete - LIDSTVÍ, HUMANITU, SOLIDARITU, DŮSTOJNOST ŽIVOTA KAŽDÉHO Z NÁS....

A místo toho - během 3 dnů se všichni ti paraziti, jejich bezpáteřní slouhové opět "zkonsolidovali" ve smrduté žumpě lží a demagogie - z nás opět dělají blbce a primitivy, kteří nedokáží "ocenit velikost jejich skutků, popř. mozků". A jako vždy "řeší" dementními žvásty a arogancí důsledky a naprosto neodhadnutelné následky. Žasnu, jak tihle exoti "všechno vědí, Británie už dnes je po smrti, jak ti blbci, co se postavili na stranu brexitu, "nic nedělají".......

A pokud hovoří o tom jak "nám padají burzy", kursy, jak budeme úpět díky své demenci a nedocenění merkloidů a spol. a jejích pohunků, tak o příčině, kterou systémově "vypěstovali" právě tito šmejdi, o lidech, občanech - ANI SLOVO.

Ještě jednou, pane Žáku, DĚKUJI. Zdravím Vás.

paysan

Naprosto souhlasím a zvedám palec! Spolu s autorem se ovšem tak trochu obávám, že společně s našimi politickými "elitami", které nám říkají, že v první řadě "jde o ekonomiku, vy tupci" a nejsme Brusel natož Berlín, nabídnutou příležitost k odporu zase pro......e.