Neuvěřitelný pořad na ČT. Janda, Stropnický!

valenčík radim
24.5.2017 12:00
Tak se dívám na ČT 2. Boj s dezinformacemi. Je to jen začátek, ale zatím žádný argument. Spíš něco jako ZLODĚJ (manipulující ČT) volá CHYŤTE ZLODĚJE. Ale třeba se konečně objeví nějaké argumenty.

Radim Valenčík Už běží 11. minuta pořadu a zatím žádný příklad dezinformace.

Radim Valenčík Teď konečně prý slibný příklad dezinformace: Aeronet - rozdávání červených karet, obvinění americké ambasády. Tak se asi dozvíme, kdo rozdávání (evidentně připravené) červených karet organizoval. - Nedozvěděli jsme se to.

To se mi líbí

Radim Valenčík Teď Slonková: Fabuluje o pozadí financování webů více, než Aeronet o červených kartách (nemám rád používání dvojího metru).

Radim Valenčík 15 minut, zatím hodně prázdné. Kromě těch červených karet (a ty nebyly vysvětleny) nic konkrétního.

Vladimír Ledl Radime, tak je to pořád dokola. Samé domněnky a skutek utek.

To se mi líbí

Radim Valenčík Stropnický, kterého tam dali jako hlavnío experta a arbitra, působí jako šašek. Vlastně je to užitečný pořad. Už 18. minuta.

Radim Valenčík Dobrá reklama Aeronetu - mj. dosud jediný zmíněný proruský web. A to už je 20. (!!!) minuta pořadu. Asi ho začnu sledovat.

To se mi líbí

Radim Valenčík Jo a ještě přý nějaký eurodeník.cz. Ale tam zatím neuvedli příklad dezinformace.

Radim Valenčík Další uveden AC24. Janda čte jen titulky. Např, prý na Ukrajině jsou fašisté, prý muslimové představují nebezpečí... Dezinformace.

Radim Valenčík Hoši, hoši. Bojovníci proti deziformacím a těm, co jsou při poskytování informací placeni ze zahraničí, co takhle i vůči sobě použít stejný metr?!

To se mi líbí

Psáno on-line v průběhu vysílání pořadu 23. června 2017.

Radim Valenčík
Vysokoškolský učitel - Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita http://radimvalencik.pise.cz/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rezjir10

To byl přišerně manipulativní pořad. Samé téze, téměř žádné argumenty.

Pavel Franta

Komupak z ČT leští kládu buzerant Janda? Jinak si nedovedu vysvětlit, proč by ty lůzry z Evropských hodnot stále zvali do ČT. Určitě bude nějaká partička řiťopichů: Janda, Kolář a kdo z ČT?