Miroslav Němec: Voliči by měli ve volbách do EP podpořit Jiřího Paroubka!

obrazek
16.2.2014 15:13
Předseda nové - moderní levicové politické strany LEV 21 – Národní socialisté, Jiří Paroubek, před časem oznámil svůj záměr kandidovat do Evropského parlamentu. Chceme-li, aby došlo k podstatnému zkvalitnění úrovně naší politické scény, je třeba volit do odpovědných politických funkcí nejen osoby vzdělané, kteří problematice, kam jsou nominováni, rozumí, ale musí to být současně i lidé pracovití, slušní a nebojácní. Jinak totiž nic nikde pro občany neprosadí.

Obdobně je to i s našimi zástupci v Evropském parlamentu, protože právě na nich velmi záleží, jak tam budou prosazovat naše – české národní zájmy, jak dokáží přesvědčit tento významný orgán Evropské unie o našich prioritách, jak tam budou vysvětlovat význam některých ryze českých zájmů a tradici některých našich kvalitních výrobků a produktů a jaké máme také dostat dotace a hlavně na co.

Jak jsem však sledoval naše dosavadní zástupce v EU, ať již šlo o pány Ransdorfa, Špidlu, Roučka, Zahradila, Tošenovského, Cabrnocha, Fajmona, Falbra, Kožušníka, Ouzkého, Strejčka, Vlasáka, či o zvolené dámy Češkovou, Roithovou, Sehnalovou a některé další, zatím o nich moc slyšet nebylo a všichni dohromady nikterak neoslnili, pročež také Česká republika již přišla o mnohé, včetně řady evropských dotací a také o léta zažité názvy našich tradičních výrobků. Právě proto jsem plně přesvědčen, že do Evropského parlamentu by měli kandidovat pouze naši nejkvalitnější lidé, nejkvalitnější politici, vybavení navíc i dostatečnou dávkou odvahy a razance, kteří tam budou schopni hájit naše – ryze české zájmy.

Podle mého názoru je takovým úspěšným a odvážným politikem právě předseda nové a moderní levicové politické strany LEV 21 – Národní socialisté, Ing. Jiří PAROUBEK, který vystudoval Vysokou školu ekonomickou, působil řadu let v ekonomických funkcích, řadu let byl náměstkem pražského primátora pro finance, a který vešel do nejvyšší politiky jako „zachránce“ ČSSD, která po aféře Stanislava Grosse spadla na pouhých deset procent volebních preferencí, a svým obrovským pracovním nasazením, ji zajistil opakované volební vítězství.

Jiří Paroubek nepatří k politikům, kteří by šli do politiky proto, aby tam zbohatli, aby tam kradli a okrádali naše občany, či aby si „přihrávali“ státní zakázky, chodili jen po recepcích a povyšovali se nad obyčejné slušné lidi práce. Jiří Paroubek je jeden z mála českých politiků, který je nejen vzdělaný, slušný a pracovitý, ale i dostatečně průbojný a který za všech okolností vyžaduje od všech svých podřízených kvalitní a vysoce odbornou práci, nadstandardní nasazení a poctivost - a kdo to není schopen naplnit – musí z kola ven! Takto řídil Jiří Paroubek i českou vládu, když byl českým premiérem a bylo mu jedno, zda jde o spolustraníka či o ministra z jiné politické strany. Vyžadoval poctivou práci, rovné jednání, odbornost a slušnost a činí tak dodnes.

Jako premiér osobně dojednal pro Českou republiku nejvíce peněz z evropských fondů na jednoho obyvatele ze všech 27 států Evropské unie na léta 2007 až 2013, a to celkem 30,6 miliard Eur, což v tehdejším kurzu činilo něco kolem 900 miliard Kč. Za jeho vlády rostlo naše hospodářství (HDP) 7 % tempem, rostly reálné mzdy a důchody a pod jeho kontrolou byl i schodek státního rozpočtu. Nikdy si nic neoprávněně nepřivlastnil, nic neukradl, netrpěl ve straně žádné lobbisty ani kmotry, natož mafiány spojené a řadou skandálů pravicových vlád.

Jako český premiér velmi předvídavě, tedy celých sedm let před Sobotkovou a Babišovou vládou, silně akcentoval, kromě spolupráce v rámci Evropské unie a transatlantické vazby i rozvoj vztahů se zeměmi BRIC (Brazílie, Rusko, Čína, Indie), kde jsou obrovské otevřené trhy, dlouhodobé obchodní vazby a pro naši zemi velmi výhodná spolupráce.

Jiří Paroubek, je jediným politikem v České republice, který ve funkci předsedy významné politické strany (ČSSD) i po vyhraných parlamentních volbách čestně odešel – rezignoval na funkci předsedy strany, neboť byl osobně přesvědčen, že by jeho strana měla dosáhnout podstatně většího počtu hlasů, než ve volbách v roce 2010 skutečně od voličů dostala. Z ČSSD odešel čestně, na vrcholu vítězství, ač ho k tomu nikdy nikdo nenutil. Odešel středem – protože je to čestný, slušný a spravedlivý člověk, který je schopen v Evropském parlamentu pro naše občany mnohé vykonat a proto je třeba, aby mu všichni naši slušní občané vyslovili podporu a přišli ho zvolit ve volbách do Evropského parlamentu. Jsem přesvědčen, že to bude velmi dobrá volba pro Českou republiku a Jiří Paroubek naše občany rozhodně nezklame. A právě proto mu pomáhám i já.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Pane docente, je to váš názor, respektuji ho, ale co se EU ve stávající podobě týče, je to vše jinak - výledek je jasně vidět v našem zemědělství, co se k nám vozí za šunt, v našem cukrovarnictví atd. Bylo by záhodno si konečně uvědomit, že evropské dotace nejsou nějakým milodarem, ale reálnou pákou, kterou se odklání náš průmysl a zemědělství na slepou kolej.

Ani pan Paroubek nic v EU nezmůže. jediná cesta je z EU ven a začít jednat s jednotlivými státy, které budou mít zájem o ustavení nové koncepce spolupráce mezi svobodnými a suverenními národy. Samozřejmě, pokud chceme jako národ a kultura přežít a mít nějakou světlou budoucnost.

Válka za porobení národů může mít mnoho podob, nemusí to být pouze tanky a bombardéry, může to být otázka informační, ekonomická atd.

Národ, který se nepoučí z minulosti nemá naději na budoucnost.

Eurohujeři budou dříve nebo později nazváni pravým jménem - vlastizrádci a zaprodanci vlastního národa -(