Nechceme-li být světu pro smích, musí být českým prezidentem zvolen Miloš Zeman

obrazek
20.1.2013 12:39
Každý, kdo se byť jen okrajově zajímá o politické dění v naší České republice, nemůže nevidět řadu excesů, k nimž však nedochází pouze na úrovni regionální - kde bychom to snad, i vzhledem k nezkušenosti některých zastupitelů, ještě mohli tolerovat, neboť to tak není vidět v zahraničí - ale ono k nim bohužel dochází i na úrovni vládní a parlamentní, což již zcela zjevně poškozuje dobré jméno naši vlasti v zahraničí, a to se všemi důsledky z toho plynoucími. A každý také musí vidět, jak se dnes chová prezident, zakladatel Občanské demokratické strany, který byl fakticky zvolen jen díky kupčení s hlasy prodejných poslanců rozdílem jednoho jediného hlasu, když předtím jasného favorita Miloše Zemana zradili jeho vlastní spolustraníci ve vidině svých vlastních funkcí a prebend.

Dnes je tady situace obdobná, neboť v důsledku intrik spojených s prvním kolem volby prezidenta se nečekaně dostal na druhé místo všude spící a jinak pouze nesrozumitelně „mumlající“ stařík Schwarzenberg, kterého si, jako svoje zadní vrátka, do volby nasadil intrikán Kalousek.

Nebudu tady hodnotit současnou pravicovou vládu, která je snad nejhorší vládou od vzniku samostatného československého státu (1918), ve které již její předseda, aby uhájil svůj post, vyměnil, mimo tří nejvěrnějších, všechny ministry, a která se doslova vysmívá všem pracujícím, kteří proti ní masivně demonstrují již od počátku jejího fungování a ona se tváří, že se jí to netýká. Nebudu tady hodnotit ani naprosto nežádoucí tzv. pravicovou vládní trojkoalici, která fakticky dnes stojí pouze na nikým nevolené a nesoudné „ministraně“ LIDEM, čítající v celé republice cca 100 členů, a na tomto základě ovládající posty ve vládě, včetně místopředsedkyně (?!?!) české vlády, vedenou kariérismem zjevně postiženou a zcela nesoudnou Karolínou, která by byla ochotna řídit cokoli, jen když ji to vynese osobní prebendy, ukazování se v televizi a vysoký plat. A která by chtěla stát v čele boje proti korupci, aniž sama ví, o čem je vůbec řeč. Dělá zbytečné pózy, které k ničemu nevedou a sama se domnívá, že naši lidé jsou úplně hloupí. Nebudu tady hodnotit ani rádoby „super“ pravicovou Občanskou demokratickou stranu, která v čele s Petrem Nečasem ztratila víc než třetinu všech svých členů a ještě více voličů, neboť nebyla schopna zajistit v podstatě vůbec nic ani pro své největší sponzory, a která v důsledku naprosté nesoudnosti Přemysla Sobotky a jeho hloupých nohsledů „vyšachovala“ z prezidentské kandidátky snad jedinou přijatelnou dámu z celé ODS, která by dnes zcela jistě bojovala o prezidentský úřad s Milošem Zemanem a navíc si sama zlikvidovala jediného schopného ministra - Jiřího Pospíšila, který jako jeden z mála současných ministrů nemluvil úplné blbosti a premiér se jeho popularity začal obávat.

Budu zde ale, byť stručně a účelově, hodnotit neskutečně ambiciózní, nesoudnou až drzou politickou stranu TOP 09, kterou založil (právnickou mluvou doslova „zosnoval“), a také dodnes fakticky řídí, současný ministr financí Miroslav Kalousek. Ten i poté, co ve své původní politické straně KDU-ČSL pošpinil snad jediného slušného člena vedení a jejího předsedu – Cyrila Svobodu, a byl náhle bez funkce, doslova zneužil stařičkého, doposud všude spícího, nedostudovaného feudála Karla Schwarzenberga, který z naší republiky v minulosti emigroval a vrátil se sem pouze proto, aby mohl restituovat rozsáhlé majetky. A to včetně polí, luk a strání, lesů, zámků a dokonce i hradu Orlík, který byl v minulé době na obrovské náklady státu komplexně zrekonstruován a aby si, podle přání Václava Havla a pro ostudu prvního českého prezidenta, sedl na jednu z nejvyšších státních funkcí – kancléře na Pražském hradě, aniž uměl pronést jedno složitější souvětí, česky.

Tento Karel Schwarzenberg je také nejen nejvyšším představitelem strany TOP 09, fakticky však řízené ministrem financí Miroslavem Kalouskem, kterému vždy, jako první místopředseda vlády a jeho „loutka“, ochotně ve všem vyhově. Takže Schwarzenberg osobně stojí za všemi protilidovými akty současné vlády, včetně opakovaného zvýšení takřka všech daní, zvýšení cen energií, zejména elektřiny, plynu, nafty a benzínu, za ožebračením důchodců, invalidů a dalších handicapovaných skupin obyvatelstva, za protilidovou důchodovou reformou, zbytečnou a předraženou sKartou, církevními restitucemi a dalšími zločiny proti pracujícím naší země. Přesto všechno je Karel Schwarzenberg zcela nelogicky podporován v kandidatuře na českého prezidenta nevychovanou generací mladých a dost přidrzlých facebookových diskutérů, kteří si sami nevidí na špičku svého nosu, sami nechtějí dělat nic, ale veškeré nešvary více než dvacet let existující - této podivné demokracie - svádí stále na komunisty, kteří zde již 23 let nemohou fakticky ovlivňovat vůbec nic. Naprosto nepřijatelné pro kandidáta na českého prezidenta jsou i vazby otce rodiny manželky Karla Schwarzenberga na hitlerovské Německo, jakož i to, že Schwarzenberg mluví jako typický sudeťák, odmítá Benešovy dekrety, prezidenta Beneše považuje za válečného zločince a nezná ani slova české státní hymny, což dostatečně prokázal svým medvědím bručením v přímém televizním přenosu před zraky celého národa. A jestli ti, kteří ho i přesto slepě podporují, včetně některých rádoby umělců, je třeba se ptát, zda jsou tito lidé opravdu tak hloupí a nebo za to dostali vysoké honoráře předem.

Přestože Miloš Zeman tak, jako asi každý, kdo něco dělá, není úplně bez chyb, je to nejen vynikající ekonom, excelentní řečník a mistr „bonmotů“, ale je to hlavně Čech s velkým „Č“, který - ať byl v jakkoliv vysoké státní funkci - nikdy se nad nikým zbytečně nepovyšoval, dokázal vyslechnout stezky běžných pracujících ve fabrikách i na vesnici. Dokázal s nimi posedět na obyčejné lavičce v parku či uprostřed vesnice a dát jim naději na lepší zítřky, což lidé práce dnes asi potřebují nejvíce. A jestli mu nějací zaprodanci vyčítají jeho orientaci na Rusko a některé další východní země, je tomu tak pouze proto, že jsou to buď úplní tupci, neboť východní trhy jsou pro náš vývoz a zlepšení platební bilance, vedle Číny a Indie, rozhodující, anebo jsou to pouzí provokatéři. Prezident republiky totiž musí na svých cestách nikoliv plácat nesrozumitelné nesmysly, jak to činí již poměrně dlouho ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, ale vytvářet příznivé podmínky pro vývoz našich výrobků do zahraničí, což, Miloš Zeman, jako chytrý ekonom, kterému byly exotické výlety za státní peníze vždy cizí, dělat rozhodně bude. A že je Miloš Zeman zcela jasně vyprofilovaným levicovým kandidátem, který bude vždy na straně lidí vytvářejících skutečné hodnoty, ať již rukama a nebo hlavou, je snad jasné každému, vyjma politicky nevyzrálého Jiřího Dienstbiera ml., který ve své nadutosti a v reakci na svoje vyřazení v prvním kole prezidentské volby, k rozčarování všech slušných lidí, prohlásil, že “...do druhého kola volby postoupili dva pravicoví kandidáti…“. Jsem přesvědčen, že kdyby žil jeho otec, Jiří Dienstbier starší, nikdy by mu tuto hloupost neprominul. Obdobně hloupě se totiž snažil argumentovat již jen sám pravicový kandidát Schwarzenberg, když s cílem totálně zmást primitivnější voliče prohlásil, že on sám je i kandidátem levice, což však určitě není z jeho hlavy, ale je to jen dalším trikem jeho loutkáře Kalouska.

Proto, vážení přátelé a všichni, kteří se ještě chceme dožít lepších zítřků, pojďme 25. a 26. ledna 2013 k volbám a podpořme na funkci prezidenta České republiky vítěze prvního kola prezidentské volby - Ing. Miloše Zemana, CSc., který je schopen naslouchat pracujícímu lidu naší země a který bude zcela jistě Českou republiku reprezentovat na potřebné úrovni a nebude si z Pražského hradu dělat dojnou krávu, ani konzultační středisko majetku chtivých sudeťáků.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Tady se pravidelně také upozorňuje na různé kulturní akce a také na zajímavé knihy.

Dovolte to nyní také mně, proč jsem to zařadil sem, hned pochopíte.

 

Jde totiž o knihu dosud stále aktivního a ve veřejnoprávní televizi  publikujícího  novináře, Stanislava Motla. (Takže to snad nemůže být s prominutím  lhář.)

 

Ta kniha se jmenuje "Oběti a vrazi". Na straně 211 je tam výpověd pana Zoglmanna, který v roce 1973 obdržel Velký záslužný kříž SRN II. stupně. (Takže to zřejmě nemůže být s prominutím hochštapler.) 

Pan Zoglmann uvádí, že v roce 1938 se pan dr. Schwarzenberg (spolu s dalšími) vydali  na pokyn premiéra Berana do Berlína s tajnými návrhy. Mj., aby k nám byla pozvána německá vojenská mise.

 Můj  dotaz zní: Nebylo by takovéto jednání (podle mne vlastizrádné a učiněné v období ohrožení republiky)  důvodem pro zabavení majetku po roce 1945?

Ano, děti nemohou za činy svých rodičů či příbuzných. Na to, aby náš budoucí Tatíček měl k tomu všemu za tchána přesvědčeného nacistu, si ale zvyknout nehodlám.

 

Když už nám právě Pan Hajnej posílá do Haagu k soudu Edvara Beneše.... Takže pravím: Pane Hajnej, zhlédl jsem Vaše vystoupení (v tomto punktu) několikrát a opakovaně. Obávám se (opakuji: obávám se), že to nebylo přeřeknutí...

 

 

stvan
S Volbou Zemana souhlasím, ale pouze jako s menším zlem, neboť některé jeho názory na sociální skupinu, kterou tvoří nezaměstnaní, jsou v lepším případě cítit Becherovkou. S hrozbou ostudy nesouhlasím, neboť pokud nejsme světu k smíchu od počátku devadesátých let, kdy se započala pod dohledem nejvyšších ústavních činitelů rozkrádat republika a zlodějny  se hodily na hrb obyčejným lidem, tak mě názor světa naprosto nezajímá, natož strašení ostudou.Větší už z mého pohledu nemůže být i kdyby se stal prezidentem Pepek Vyskočilů.
pavlovsky

Články a blogy na tomto webu čtou maxinálně stovky čtenářů, diskutuje kolem nich cca 10 důchodců včetně mne. Podívejte se, jak velkou odezvu má Schwarzenberg, údajně kluby, kde vystupovali umělci na jeho podporu byly přeplněny, když někdo souzní s p.Zemanem, jako p.Dejdar, tak "takydemokratičtí" spisovatelé, režiséři by jej ukřižovali a údajně si u nich nezahraje....to je demokracie...Vím, že zde jsme více-méně příznivci p.Paroubka...nemělo by všek platit...když teče do lodi všichni k pumpám...vždyť tady je opravdu nebezpečí, že v zájmu čistoty ideologie se všichni utopíme..... Nejsem chemik, ale kdysi jsem četl, že důkaz o pravosti perel je...že je ponoříme do octa...ona se sice rozpustí, ale bude nás hřát potěšení, že jsme měli perlu...

pavlovsky

 Volba pana Zemana je pragmatická, taky jsem volil v 1. kole p.Diensbiera, po prvním kole, i když dostal relativně dost hlasů jsem přišel k závěru, že je fakticky nedospělý, když se staví proti doporučení vedení podpořit p.Zemana. Chybí ve vedení soc.dem. p.Paroubek...,takže podobně jako p.Šingl doufám ve zvolení p.Zemana, i když český volič, či nevolič je tvor nevyzpytatelný....

oleg-gubin

ad Vladimír Štingl: Dobrý večer! Jsem upřímně rád za Váš hlas pro Miloše Zemana. Ale zhruba před týdnem jste si ještě jist nebyl... Pokud jde o příspěvek pana plukovníka Němce, plněš sdílím Váš komentář.