Jedině poslanci SPD mají rozum…

vyvadil jiří nový
15.6.2022 19:57
Při dnešním vystoupení prezidenta Zelenského se drtivá většina poslanců a senátorů dostala do extáze a jedině klub SPD zachoval důstojnost a neupadl ve frenetický potlesk.

Naše politická reprezentace s výjimkou SPD se ukázala nepříčetnou.

Těžko totiž může být poražena země, která to spočítala Hitlerovi i Napoleonovi a která v posledních 30 letech vyhrála všechny vojenské střety.

Není nejmenší důvod, proč by nyní měla přijít změna. Ano Rusko nasadilo jen velmi malou  část bojových sil, nevyhlásila ani mobilizaci a postupuje nyní metodicky, ale vytrvale. Zelenský může vyřvávat co chce, ale časem zapadne podobně jako svého času zelená Greta. Do roka a do dne už každého bude otravovat.

Ještě horší je ale situace na poli sankcí. Embargo na naftu či případně plyn vystřelily ceny energií až k oblakům… Zatímco Putinovo Rusko  ani neví co s penězi a ruská obchodní bilance je až z říše snů, obyvatelé Západu trpí…

Až se do roka bude účtovat, bude SPD jedinou předvídavou politickou silou v Česku.

No jen doufám, že když Ukrajina prohraje, což je jisté, Fialova vláda, protože je to její válka, odstoupí…

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328

Zatímco čeští poslanci aplaudovali Zelenskému v parlamentu, tak já jsem ve stejnou dobu řval poblíž parlamentu do megafonu, že tato vláda jde cestou ukrajinizace českých zemí, to je zničení a rozkradení všeho, co tu předchozí generace vybudovaly. V sobotu bude demonstrace na Václavském náměstí v 15,00 hod., přijďte, budeme volat po generální stávce proti této zaprodané vládě.