Politická prdel pana Z.

dragouni us
15.8.2016 19:31
Pan Martin Zapletal vyjádřil svůj politický názor. Radikálně. Vystrčil holý zadek, v soudním příkaze se píše obnažené hýždě, já píšu česky prdel, na projíždějící konvoj armády USA. Stalo se 28. 5. 2016 ve Vyškově. Samosoudkyně okresního soudu tamtéž Mgr. Zdeňka Kalová mu za to dala trest: deset měsíců natvrdo s odkladem, tedy nepodmíněně, na dva roky.

Prý šlo, podle samosoudkyně, o hrubou neslušnost na místě veřejnosti přístupném.

Myslím, že jde o rozhodnutí mimořádně politicky motivované, které nemá se spravedlností nic společného, a tedy o rozhodnutí protizákonné.

Pan Zapletal totiž vyjádřil svůj politický názor na to, že se naší zemí promenují cizí jednotky (jako bychom různých cizích vojsk neměli za minulé více než půlstoletí už dost). Vyjádřil ho holou prdelí. Protože s tím nesouhlasí. Protože se ho nikdo z vládních a dalších tzv. činitelů na jeho názor na tyto věci nikdy neptal. Nyní ani tehdy, když ČR, bez souhlasu občanů, vstupovala do NATO.

Tak co má dělat? Vyjádření politického názoru na jiném, než na místě veřejnosti přístupném, význam nemá.

Kdyby pan Z. vystrčil holou prdel na projíždějícího čínského prezidenta Si Ťin-pchinga při jeho nedávné návštěvě České republiky nebo směrem k ruskému či čínskému velvyslanectví – byl by pro mainstreamová média a pražskou kavárnu, která jak je zřejmé přesahuje i do Vyškova, oslavovaným hrdinou. Když výtržníci házejí vajíčka na českého prezidenta − je to v pořádku, jde přece o demokraticky vyjádřený nesouhlas s jeho názory, že. Na nedávném  průvodu Pride Parade gayů, lesbiček a jejich sympatizantů, bylo v Praze na místech veřejnosti přístupných vidět nahých hýždí tři prdele – a přitom to prý byl projev hrdosti.

Myslím, že i na holou prdel pana Z. se vztahuje svoboda politického projevu.

Dodatek 16. 8. 2016, 13.55 h.: Listuji internetem. V srpnu 2008 soudkyně Kalová odsoudila pětačtyřicetiletého muže, který počal dítě se třináctiletou dívkou, tedy dopustil se sexuálního zneužití dítěte, na tři roky. Nepodmíněně! Martin Zapletal dostal za svoji nahou prdel jen o rok méně  vždyť on je přece společensky téměř stejně nebezpečný, jako prznitel dětí. Alespoň podle soudkyně Kalové.

 

 

Záběr z vysílání TV NOVA.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

Tedy sic - ,, Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:"

K. Kryl

   Po dnešním, sice zatím ještě nepravomocném rozsudku v kauze performanční skupiny Ztohoven, po němž na pihaté tvaři naší tzv. demokracie, přibyla další nemalá piha, můžeme k citátu dodat, že s kosmetickou vadou více než nejednou. Bude zajímavé přečíst si odůvodnění dotyčného zvláštního rozsudku. Zcela jistě se tím zlepší právní vědomí zdejšího občanstva. Například, že zcizení cizí věci, jejím zmocněním se, není prostě krádeží. Kocourkovský radní by se nad takovým rozhodnutím musel propadnout hanbou. Dodávám. Ve zdejším Aburdinstánu, dnes  již doopravdyna entou, se však jedná již o běžnou věc. Zde již mnozí šíbří řádně odůvodnili, že i ten nejhranatější čtverec, se stal krásně kulatým. ,, Jdu blejt velebnosti.",, Quo usque tandem". Dovětil by latinik.

vladimir-pelc

Odpověď: Zkuste znovu, snad to už funguje.

Vl. P.

rezjir10

Dotaz: Proč nemáte u svého dalšího blogu otevřeny komentáře. Přidal bych něco k dobru. Třeba že v Olomouci se vyskytoval za totáče jeden bezdomovec.

antoninsebek

Americké móresy.

Chvástají se svou demogracií, ale kdybyste tam na pláži nechali dvouleté dítě běhat bez plavek, tak vás zavřou. 

antoninsebek

Nedivím se, že tento příspěvek vzbudil pozornost. Autor uvedl, co by se stalo v případě stejné reakce při průjezdu čínského prezidenta. Kdyby to udělal na ruskou kolonu, tak by mu pravdoláskaři dali řád Starého Veškrny, humanitárního bombarďáka. 

Pokud ti ozbrojení hoši pojedou poblíž, tak bych také rád vstoupil do klubu. A seženu pár dalších "prdeláčů". Mám připravenu takovou malou právní kličku a jsem zvědav, zda a jak je SNB připravena. 

klokan

   Předcházel citelný soudní trest za přimalovaná tykadélka na předvolební reklamě, následuje ,, zrychleně " drakonický soudní verdikt, taktéž za svérázné vyjádření politického názoru. Ti společensky rovnější však za podobná vyjádření svých názorů postihováni nejsou, viz. házení vajec na předvolebních shromážděních ČSSD, tak i na prezidenta ČR, urážlivé postoje ke státním symbolů, viz. útok na ,,hradčanskou" standartu. Tedy zřejmě platí právo pro rovné a ty rovnější. Nejedná se o nic nového pod sluncem, Jako zavádějící se posléze jeví všechny plané řeči, jakož i jené projevy o uplatňování nějakých demokratických principů.

rezjir10

Řekl bych, že tímto způsobem kompromitoval pouze sám sebe a svůj názor na projíždějící konvoj. Rozvinutí nesouhlasného transparentu by bylo případnější.

Ale dotyčný se měl odvolat na článek pana Stropnického, v němž pan ministr poděkoval všem za všechny projevy nesouhlasu. Takže nemohlo jít o nějakou nevhodnou formu protestu na veřejnosti.

schlimbach

Vždy se najdou soudci poplatní tomu či jinému režimu -(