Bude Černochová stíhaná? Musí být….

22.8.2022 12:20
Nežijeme v právním státě. Naše trestní represe je ideologicky zaměřená. Tisíce našich spoluobčanů muselo podávat vysvětlení na udání stoupenců Fialovy doktríny, že kdo nevěří vládní propagandě, že Rusko může za vše a kdo jej neodsoudí, musí být potrestán, což je nesporně je jen přirozeným a normálním projevem svobody projevu. Nuže, Jana Černochová, tuhá euroatlantistka beze špetky rozhledu a zavilá politická rusofóbka, se včera zaskvěla výrokem, který bez nejmenších pochybností je jedním z nejpřísněji trestaných zvlášť závažných zločinů.

Tato novodobá válečná bojovnice na teroristickou vraždu Darji Duginové, dcery údajně blízkého spolupracovníka Vladimíra Putina Alexandra Dugina zareagovala na svém twitterovém účtu takto :

Potlačuji přirozenou lidskou reakci na tragickou smrt. Ale toto jsou skuteční vrazi a váleční štváči. A není mi lito ani dcery, ani truchlícího otce. Je mi líto tisíců lidí zavražděných v důsledku jejich propagandy a odporné ideologie. Dnešní noc na 21.8. si v Rusku zapamatují.

Pominu fakt, že u této pistolnice pózující obvykle trvale s rychlopalnou zbraní přirozené a normální lidské reakce vylučuji. Důležitější je trestněprávní rovina.

Takže :

Podle § 312e odst. 1,4a tr. zákoníku se dopustí zvlášť závažného zločinu podpory a propagace terorismu a odnětím pět až patnáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, bude pachatel potrestán, kdo mimo jiné kdo veřejně schvaluje spáchaný teroristický trestný čin a odnětím svobody na pět až patnáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 písm. b) mimo jiné veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

V roce 1989 jsem bojoval za to, abychom se znovu stali právním státem, kdy spravedlnost platí pro všechny a není závislá na výkladu vládnoucí moci. Tehdy to byly „v politických případech“ sekretariáty KSČ, dnes je to BIS plukovníka Koudelky a veřejné pokyny skrz naskrz ideologického premiéra.

Zaznamenal jsem, že někteří aktivisté, jako například Jindřich Rajchl, jehož angažované antiwaxerské aktivity jsem fakt nemusel, podává na Černochovou trestní oznámení. V tomto ohledu má mou plnou podporu.

Jenom psát o tom nelze. Černochová musí být stíhána, nejen proto, že o spáchání uvedeného zločinu není ani v nejmenším pochyb, ale i proto, že četní dobrovolníci, kteří bojovali proti banderovským neonacistům na Ukrajině, jsou nyní v českých věznicích na dvacet a více let.

A pokud mne zoufalý otec Alexandr Dugin požádá, abych ho jako poškozeného zastupoval u trestního stíhání proti pachatelce Černochové, učiním tak z přesvědčení rád… Právo nesmí být služkou vládnoucí vrstvy.

Asi tak.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

Mám silné obavy, že se bezcharakterní zkorumpovaná vláda udrží ! Apatie Čechů tomu nahrává. V Česku se budují silné pozice českého fašismu - viz mainstream a politici 5-tikolky, jinak Gang 5-ti !

opatovice328

Pardon, zde je ta moje omluva Babišovi: 

https://www.drbna.cz/zpravy/spolecnost/9804-stal-jsem-se-obeti-predem-pripravene-provokace-tvrdi-muz-ktery-ohlasil-atentat-na-babise.htmlopatovice328

Psal jsem tu, že mi byla dne 2.8.2022 podsunuta informace o tom, že se chystá atentát na Babiše při jeho setkání s občany v Třeboni. Na základě této mé informace bylo jeho setkání na poslední chvíli v Třeboni zrušeno.

Zde je moje omluva Babišovi: 

Myslel jsem si, že to byla jen mně podsunutá desinformace pocházející od někoho z pětikolky. Teď  po atentátu v Moskvě mi příšlo na mysl, co když to nebyl fake a bylo to skutečně zde připraveno? Třeba jsem zachránil Babišovi život, že jsem zajistil zrušení jeho programu v Třeboni. Dovedete si vůbec představit tu rozzářenou tvář Černochové? 

Pořád jsme se strašili zde teroristy z arabských zemí, a co když je tu máme, ale z jiné strany? Vždy ti Ukrajinci sem mohli přicházet hranice bez pasů v tom začátku, a víme vůbec, kolik těch Ukrajinců tady máme? Jen pro zajímavost, zde je video  o tom, když Černochová napráskala pana Kesudise na policii za údajnou podporu terorismu:  https://www.youtube.com/watch?v=_mrqxdHTnCY

On  dostal rok podmínku za to. Doufám, že teď Černochová dostane také rok podmínku. Černochovám, to je absolutně bezcharakterní osoba.  Tato vláda musí v září dolů.