Tak tyto šílence nevolit…(3 - Co takhle EU)

eu ilustrace
22.2.2019 10:53
V Evropském parlamentu opět vypukla nová davová psychóza, Upozornil na to ve svém článku „Kandidáti do EP podepisují prohlášení o transatlantických hodnotách“ Mirko Raduševič na portálu FTV Prima.

Tak nějak si představuji, že byly sepisovány rezoluce na podporu trestu smrti Milady Horákové, ne co to osoby, ale co do obsahu a vyznění…A mimochodem, vypadá to ještě idiotštěji, než kdysi za Husáka stranické prověrky za účelem výměny stranických legitimací po roce 1968, jaký kdo má poměr k internacionální pomoci vojsk Varšavské smlouvy :

Kandidáti do EP podepisují prohlášení o transatlantických hodnotách. Mezi signatáři je šestice českých kandidátů

Politici, kteří se hodlají stát novými poslanci Evropského parlamentu, jsou podrobováni zkoušce“, zda jsou plně oddáni takzvaným transatlantickým hodnotám.

No nic. Rozumný člověk tyto novodobé bolševiky a bolševičky jistě volit nebudou.

S inciativou před volbami do Evropského parlamentu přišli bývalí vysocí politici: bývalý šéf NATO Anders Rasmussen a bývalý americký viceprezident Joe Biden, a k této inciativě se rovněž přidali bývalý prezident Mexika Felipe Calderon a Estonska Toomas Hendrik Ilves. Podle iniciátorů jde o to, aby kandidáti podepsali čestné prohlášení, ve kterém slíbí, že budou dodržovat zásady proti cizímu zasahování do voleb. Vše vysvětluje server Politico.eu , který je jakousi „unijní hlásnou troubou“. Cílem podpisové akce je zvýšit povědomí mezi kandidáty a „jmenovat a kritizovat – potrestat“ ty, kteří by domluvená pravidla nedodržovali. „Politicky by to bylo nanejvýše podezřelé, kdyby určitý kandidát nebo politická strana nehodlala pravidla dodržovat,“ vysvětlil Rasmussen, který s tímto vystoupil před novináři u příležitosti Mnichovské bezpečnostní konference.

Inciativa dostala oficiální pokrytí od Rasmussenovy Aliance demokracií (Alliance of Democracies), kterou založil v roce 2017, kterou pro změnu podporuje Transatlantická komise integrity voleb (Transatlantic Commission on Election Integrity), založená opět Rasmussenem v roce 2018. Posledně jmenovaná organizace si klade za cíl ochranu evropských voleb a je jasné, že je míněno, že volby má ohrožovat Rusko a některé další země (zejména se jedná o Írán a Čínu).

Podle autorů podpisové akce se má zajistit, aby lidé dokázali rozlišit, co je autentické a co je podvrh – „fake-news“.

Znění slibu si lze přečíst - uvádíme část slibu : „Jako politické strany a kandidáti, kteří kandidují, nebudeme pomáhat a podněcovat ty, kteří se snaží podrýt demokracii. Podepsáním slibu se zavazujeme: Nebudeme vytvářet, ani zneužívat, ani šířit data nebo materiály, které jsou fake-news, spiklenecké nebo zcizené pro účely dezinformace nebo propagandy...“

Mezi českými kandidáty, kteří zatím přijali tento slib, jsou: Martina Dlabajová (ANO), Jiří Pospíšil (TOP09), Pavel Telička (Hlas), Jan Zahradil (ODS), Lukáš Červinka (Piráti), Dita Charanzová (ANO ).“

Poznamenejte si je. A zejména ANO jako celek klidně vyškrtněte, když to Andrej nevidí…

---------------

Už na jiném místě jsem se zabýval faktem, jak asi dopadnou naše strany ve volbách do EP. A budu realista. Tak jako do Senátu se prodrala fanatická extremistická liberální suita, která by jinak ve volbách do Poslanecké Sněmovny neměla šanci, mohou i tito servilní protiruští fóbisté zabodovat.

Co by nás, normální lidi s rozumným uvažováním mělo uspokojit, že celoevropské vyznění voleb do EP bude určitě jiné.

Takže hlavu vzhůru

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Európa si najprv znepriatelila potenciálnych partnerov, podieľala sa na vojnových dobrodružstvách s USA, kibicuje do vnútroštátnych záležitostí cudzích štátov, vydiera štáty nereálnymi podmienkami a fantazijnými požiadavkami .....- preto jej nič iné neostáva ako prosiť a žadoniť o lásku Spojených štátov.

Psychický stav Európanov veľmi vyhovuje Spojeným štátom. Čím viac budú kopať do Európy, tým viac bude Európa prosíkať a plaziť sa pred USA. 

USA  používajú voči každému osvedčenú metódu cukra a biča. A vypláca sa im to. Takých žobrajúcich skupín sú v Európe stovky.

Nový EP sa bude veľmi málo odlišovať od súčasného. Žiadna zásadná zmena sa neudeje. Zbabelosť, pokrytectvo a apatia vyhrá.