I v USA se množí kritické hlasy proti pomoci Ukrajině

vlajka usa 20
12.5.2022 15:06
Okamura není výjimkou, když tepal do vlády, že upřednostňuje Ukrajince před domácím obyvatelstvem. I syn bývalého prezidenta Donald Trump Jr. Prohlásil, že Ukrajina je jedna z nejvíce korupčních zemí světa v souvislosti s dalším miliardovým balíčkem Ukrajině a že by peníze měli být věnovány na pomoc vlastní zemi.

Podobně republikán Vance, který v posledních dnech označil Trumpa za největšího z prezidentů tvrdě prohlásil, že by se Amerika  měla obávat „invaze“ na americko-mexické hranici spíše než té, která se odehrává v Evropě. „Musím k vám být upřímný, je mi úplně jedno, co se stane s Ukrajinou,“ řekl minulý měsíc v podcastu Steva Bannona. "Zajímá mě, že v mé komunitě je právě teď hlavní příčinou úmrtí mezi 18-45letými mexický fentanyl, který přichází přes jižní hranici."

Válka je vždycky o politické názoru. Naši jestřábi, kteří dnes se hroutí nad událostmi na Ukrajině úplně zapomněli, že válka v Iráku byla co do důvodu zcela vylhaná, stále půl miliónu životů a trvala osm let. Že byli Iráčané mučeni jako na běžícím pásu, je rovněž známé. A přesto ji podporovali

V Africe pokládají Putina za hrdinu, že se postavil kolonialistickému Západu a drží mu palce.

Zvítězí-li za dva roky jako prezident Trump, jistě přispěje k tomu, aby nastal mír, zatímco Biden bude do poslední minuty svého prezidentství volat, že Putin je zločinec a může za genocidu Ukrajinců, aniž by vnímal, že vina jeho předchůdců Clintona (humanitární bombardování Jugoslávie), Bushe jr. (Afghánistán i Irák), či Obamy (Libye) je tisíckrát větší.

Za pouhé tři měsíce konfliktu se ukazuje, že díky nesmyslným sankcím, zřejmě největší škody utrpí obyvatelé Západu.

Až ta totální sankční válka skončí a sankce nepochybně mohou trvat více let, bude svět rozdělen nejen na Západ a protizápadní multilaterální svět, ale i uprostřed Západu na ty hlasy, které nadále budou válku podporovat a na ty, kteří ji budou po právu kritizovat.

Vystřízlivění bude tvrdé.

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

USA nejsou představiteli NWO, je to bezesporu ČLR. USA jsoou představiteli starých dob, které odfoukává vítr času z cesty NWO.