A není ten Putin jednička?

xi putin
16.6.2022 13:46
Já vím, někdo z Vás řekne, že Zelenský je mnohem populárnějšÍ. Tak to jistě ano. Greta taky opanovala téměř na dva roky celý svět a všichni ti, kteří se dnes klanějí Zelenskému, se klaněli i jí.

Západ je veden proudem davových psychóz. Bylo to hnutí Black Lives Matter, které ve svých důsledcích rozvrátilo policejní systém v USA, protože jeho základem byla téze, že automaticky bílí policisté diskriminují černé občany. I proto se za Bidenovy administrativy zvýšila kriminalita. Bylo to hnutí „ Me too“ které pro nás obyčejné Středoevropany za trestný čin začalo pokládat jemné nenásilné přátelské pohlazení ženy, či muže, a bohudík přišel trest v soudním řízení proti Johnny Deppovi, kde ta idiotka prohrála.

A to už nemluvím o naprosto nepřijatelném řízení proti prezidentu Donaldu Trumpovi, kde v zákonodárném výboru jsou pouze dva členové republikánů, a řízení je směřováno k výsledku, že vyvolal vzpouru- povstání proti výsledkům hlasování. ROVNOST HLASŮ? SMĚŠNÉ?

Putin je jistě nejvíce nenáviděnějším politikem světa v západní čili té menší části světa.

Naopak je nadějí pro svět, který je ujařmován západními sankcemi, účelovým výkladem lidských práv a ad hoc sankcemi, které si Západ zvolí, kdykoliv se mu to hodí.

I proto prezident Si se dnes vyslovil pro jednoznačnou podporu Ruska.

V rámci tandemu Rusko – Čína, geopoliticky totiž Putinovo Rusko hraje prim.

Asi tak

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

Už před desetiletími bylo rozhodnuto u "kluků co tomu vládnou", že USA budou vyřazeny a stanou se obyčejným státem, protože jejich vláda je vládou zmaru a ničení planety. Nástupcem byla určena Čína a Rusko - tento tandém má vše co potřebuje k rozvoji lidstva - suroviny, energii, technologie a kreativitu a nechce války. USA války vyrábějí jak na běžícím pásu. Čína a Rusko byly k válkám vždy donuceny. USA za 200 let neválčily (pořád někde někoho shazovaly, dosazovaly a okrádaly) pouhých 16 let a nebylo to v kusu ! Anglosaský svět končí a ví to ! Proto máme válku za humny. Přichází konec vlády Anglosasů, přichází konec vlády dolaru a eura, nastal konce vlády technologií Západu a Východní hvězdy neustále stoupají !!! Česko se dalo na nesprávnou stranu - prohraje všechno.