Věřím, že Putin chtěl uzavřít dohodu

trump putin free
2.8.2022 15:40
Ukrajina měla před vypuknutím války uzavřít s Putinem dohodu, předat Krym Rusku, řekl Donald Turmp v „The Clay Travis & Buck Sexton Show“. Bývalý americký prezident prohlásil, že ke konfliktu by nedošlo , kdyby zastával úřad prezidenta Spojených států a Ukrajina dobrovolně předala Krym Rusku. Mohli něco udělat s NATO, "Ok, do NATO nevstoupíme" a ještě by měli stát.

Vladimir Putin by to neudělal, kdybych byl prezidentem USA, říká Trump a dodává, že to ani nechtěl. Ukrajina a Rusko měli prý alespoň uzavřít dohodu. Věřím, že Putin dohodu chtěl uzavřít, dodal bývalý prezident. A teď si myslím, že teď je mnohem těžší se domluvit. Putin vyhodí do povětří celou zemi. Myslím tím, že ovládne celou zemi. A je velmi, velmi smutné vidět, co se stalo s Ukrajinou. Velmi, velmi smutné - řekl. Donald Trump uvedl, že nevěří, že Putin má v úmyslu zaútočit na celou Ukrajinu. Zdůraznil však, že v současné fázi války změnil své plány a že nyní je jeho cílem Ukrajinu ovládnout.

Strategii ruského prezidenta, který před válkou poslal na rusko-ukrajinskou hranici statisíce vojáků a velké množství vojenské techniky, označil Trump za „výbornou vyjednávací taktiku“. Ostatně již před zahájením ruské akce na Ukrajině označil Trump Putinovu strategii za „chytrou“.

V rozhovoru s konzervativními rozhlasovými publicisty Clayem Travisem a Buckem Sextonem tehdy řekl: Podíval jsem se na televizní obrazovku, řekl jsem si "to je skvělé", Putin vyhlašuje nezávislost velké části Ukrajiny. Ach, to je skvělé“. Teď tam vejde a zachová mír. Bude to nejsilnější mírová síla. Bylo tam víc tanků, než jsem kdy viděl, pokračoval bývalý prezident. Putina také hodnotil jako „chlapa, který je velmi chytrý“ a kterého „velmi, velmi dobře zná“.

 Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

Biden je k ničemu, je jen loutkou, kterou řídí Neocons.

Putin musí rozšiřovat svá osvobozená území kvůli dodávkám zbraní dlouhého dostřelu. Takže čím delší dostřel, tím větší odsunutí střežené hranice. Ukrajina nemá vlastní hranice - jsou to jen administrativní hranice z dob SSSR- proto neí Ukrajiná státerm, ale jen státností jako my. My totiž nemáme státní hranice a kompetence jsem odevzdali za administrativní hranice našeho bývalého státu. To je opravdu realita. Státnost je forma státu řízeného zvnějšku - což všichní víme, že jsme takto řízeni.

antoninsebek

Věřím, že Trump má v tomto případě PRAVDU

Sklerotický nový preziden USA Biden ROZHODNĚ UZAVŘÍT DOHODU NECHTĚL.

V tom je to jádro pudla.