Jiří Paroubek: Náš pan prezident militarista

zeman-militarista
11.4.2014 18:22
Pane prezidente, s holí (ne na vozíku jako J. Švejk), vzhůru na Doněck a Charkov.

 

Prezident Zeman hovoří o potřebě preventivních úderů NATO, které mají vystrašit V. Putina a odradit jej od vojenských akcí na východě Ukrajiny a v Podněstří.

Zřejmě nebylo náhodou, že letecké údery NATO vůči Jugoslávii před patnácti lety proběhly s plnou solidaritou české vlády pod předsednictvím M. Zemana. Tehdy jsem to chápal tak, že jako čerství členové NATO nemůžeme vybočit z řady.

Já dávám přednost diplomatickým jednáním Západu (EU a USA) s Ruskem, které by otevřely cestu k rozumně pojaté federalizaci Ukrajiny a k ochraně práv menšin. Po volbách na Ukrajině se pak může, za pár týdnů, zapojit také legitimní ukrajinská vláda.

Harašení zbraněmi nositeli vojenských „modrých knížek“ jsem považoval vždy za komické. Pan prezident zřejmě v tomto týdnu poněkud pozbyl duševní rovnováhu. Měl by si dát delší, osvěžující, víkend.

Tak tedy, pane prezidente, s holí (ne na vozíku jako J. Švejk), vzhůru na Doněck a Charkov.

Jiří Paroubek, expremiér a lídr strany LEV 21 pro volby do EP

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.
Klíčová slova: militarista, NATO, Ukrajina, Zeman

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vladimír Štingl

Pane Krajtle, ani při IQ 70 nelze očekávat reakci s "geniálním obsahem" vašeho "stylu a komunikace". Tak vám trošičku pomůžu, chybí vám jen něco o "komančích", "idiotech", "násilnických debilech" apod.  Jak lze u omezence a psychopata "docílit" vynikající sebevědomí a jednoznačné názory nevím, ale opět jsem se přesvědčil o tom, že kde primitiv a blb, tam nebezpečno..... Vy ani netušíte o čem byla řeč, protože vaše "doporučení" J. Paroubkovi a vaše asociace a "zkušenosti" nesvědčí jen o nulovém obsahu vašeho lebečního skeletu, ale o individuu jako takovém. Ani anarchisté nemohou být takoví stupidní ignoranti k zákonům a běžným normám chování, jak jste zde předvedl. Sdělil jsem vám JEDNOZNAČNÝ názor "fašistického násilnického omezence", ale to vy vůbec netušíte co je..... U většiny lidí bývá názor jednoznačný, protože jinak o názor nejde........ Užívejte si své prostoduchosti dosyta.

Zdravím vás.

Krajtl

O tom že to bylo na pana premiéra nastraženo, o tom není pochyb. Je to ale jeho chyba že zareagoval jak zareagoval a majeteku da přednost před zdravím a životy.

 

Co Vás osobně týče, doufám že psychopatovi který má stihomamy o tom jak se mu někdo pořád cpe do obýváku a proto se musí ozbrojovat...

  Fašisti bývají většinou násilničtí omezenci s vynikajícím sebevědomím a jednoznačnými názory.

Vladimír Štingl

Pane Krajtle, dobrý den. Je fajn se pobavit takovou prostoduchou demagogií... Váš komentář je nejen tendenční, bez ohledu, zda jde o obsah blogu a M. Zemana nebo přímo J. Paroubka, který je evidentně Vaším "cílem"......

Ta argumentace o "pošlapané louce" mě nenechala, abych Váš komentář přešel. Bylo by zajímavé vidět a slyšet, jak byste se tvářil a reagoval coby majitel "louky", kterou pošlapali "mladí demokraté" bez jakýchkoliv zásad alespoň slušného chování nebo základních pravidel, o zákonech nemluvím už vůbec...... Asi byste zíral jako "puk z výkladní skříně"...... Ono je to nádherné meditovat o "mlácení" nevinných, nebohých s tím, že viníkem je J. Paroubek, louka patří nějakému blbovi, který se nepo......, když mu někdo zdecimuje třeba úrodu, protože "mladí modrofialového ražení" se chtějí bavit. Že to bylo připravené a zneužité proti socanům a J. Paroubkovi ve Vašem případě nemá cenu se zmiňovat. Třeba se Vám jednou "projdou" podobní po Vašem "obýváku, pokojíčku" a pak se můžete postavit na jejich stranu opět.... Bude se to sice týkat Vás, ale vždyť "mladí" se chtějí bavit. Tak doufám, že si to vyzkoušíte, jako moji kamarádi gaunery, kteří se prohánějí po osetých "loukách" na čtyřkolkách, crosskách apod. a také je jim to "fuk"..... A souvisí to i s tím, co jste napsal jako "komentář" k blogu JUDr. Němce.

Pokora a úcta k životu a majetku druhých Vám zcela evidentně nic moc neříká..... Gaunerům zelenou a těm slušným "blbečkům" zvedněte prostředníček. "Dokonalé".......

Zdravím Vás.

Krajtl

CO se zahraniční politiky týče, doufám v rafinovanost. Všechno chce svůj čas, i čas naslouchat. Vzpomeňte pane Paroubku jak jste na tom byl s postojem k Radaru vy, dokud jste se nesetkal osobně s hladovkáři a Váš postoj doznal změny.

 

Dodnes je pro mě záhadou, co jste si vlastně tehdy na Vysočině se Zemanem řekli (nebo kde to bylo co jste se naposled pohádali...)? Tehdy jsem doufal, že je to taktické cvičení na novináře. Vkládal jsem do vaší spolupráce velkou naději. Škoda že jsem se zklamal už třikrát. Tehdy, a pak postupně nějak ztrácel Zemana a Paroubka střídavě v klesajícím trendu, dle nasekaných chyb. V době, kdy začne politik bezděčne vršit jednu chybu za druhou "v zájmu ochrany demokracie", neměl by už být v politice, neboť demokracie nepotřebuje 'ochranu' o nic více než beránek vlka. Všechny militaristické postoje, včetně zmlácení lidí za podupání louky (a ještě lepší vypálení výbuškami) může podporovat jen stupidní (stupidita je zhroucení zpětné vazby) člověk. Doufám že Vám nová dobrodružství s novou manželkou dali také nové pohledy na svět a více zpětné vazby na svět lidí do kterého náležíme, jak doufáme... Co myslíte, není čas se za tu podporu násilného zásahu a ohánění nesmyslama o ochraně majetku. omluvit?  Ne pravicovým aktivistům, kteří si mediálně smlsli, ale jednotlivým lidem, byli v médiích, ale jsou jistě i v policejních protokolech, třeba Vám dá některý z účastnáíků nahlédnout... osobní omluva je fér ... Jestli chcete něčím opepřit volby, je čas jednat.

Vladimír Štingl

Odporná samolibá farizejská kreatura...... Další "podařený" prezident této země......