Jiří Paroubek: Ovčáček je prolhaný hlupák

obrazek
23.7.2011 16:32
Zpravodajský server Novinky.cz dnes přinesl rozhovor s Bohuslavem Sobotkou z pera nechvalně známého novinářského echt-šmoka Jiřího Ovčáčka. Jedna z otázek v rozhovoru zněla: "V kuloárech se spekuluje o variantě, že by se z klubu ČSSD mohla vydělit skupina poslanců kolem expředsedy soc. dem. Paroubka, která by svou podporou vládě nahradila Věci veřejné." Jen blázen - a Ovčáček - si může myslet, že pokud bych přeci jen do nějakého projektu šel, byl by provládní. Právě naopak! Pokud bych ČSSD opustil, tak proto, abych důsledně prosazoval levicovou politiku, které současné vedení ČSSD zřejmě není schopno. Ovčáček je prostě prolhaný hlupák a nechutný podrazák...

Podobné výroky tento skrznaskrz zkorumpovaný šmok opírá jen o svou bezbřehou nenávist ke mně. Být na jeho místě, už čtyři roky by si každé ráno, když se podívá do zrcadla, měl sám před sebou odplivnout. Čtyři roky totiž uplynuly od chvíle, kdy tahle kreatůra, do té doby zneužívající mou plnou důvěru, musela urychleně opustit Lidový dům. Uvažoval jsem totiž o jeho exemplárním vyhození pro ztrátu důvěry. 

V knize mých pamětí, která vyjde po prázdninách, se o něm dočtete více. A stejně tak o zadavateli jeho blitin vůči mé osobě, šéfredaktoru Porybném a jeho vypečeném zkorumpovaném plátku.

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.
Klíčová slova: média, Ovčáček

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

paul

Dobrýýý! Ovčáček je ostatně jen totéž co většina českých novinářů: sprostá prolhaná žumpa... :-)

stvan

Smutné je, že přítel  Sobotka tázajícímu nedal jasně najevo, co si o této nekorektní otázce myslí. Sám na to jednou dojede, až někdo z jeho okolí usoudí, že musí jít z kola ven.

Josef Biczak

Pane Paroubku,

inu my starší než jste  Vy, si Porybného z RP pamatujeme. A dnes má  Porybného soudruh jménem Ovčáček jeho tvrdé školení a podle toho vypadají novotvary jeho "žurnalistiky", předem předepsané ideologickým scénařem .... Tak to bude zajímavé čtení o Porybném i pro mne, pamětníka .